Torba House VS Torba Cropp. Która torebka lepsza?Shopperka House kontra Shopper Cropp


Shopperki to bardzo popularne, ale też niezwykle funkcjonalne torby, które dostępne są u większości producentów oraz projektantów mody. Czym cechuje się shopperka, torebka zakupowa lub po prostu shopper bag? Najczęściej jest to torebka bardzo dużych rozmiarów, która przypomina swoją budową spory worek, w którym można swobodnie zmieścić codzienne zakupy. Najważniejsze w niej jest jednak to, że posiada ona wygodny sposób noszenia. Długie ramiączka, dosyć szeroka budowa oraz odpowiednie wycięcia pozwalają na bardzo wygodne noszenie, nawet wtedy, kiedy jest ona mocno obciążona.


Przeprowadziliśmy test bardzo popularnych torebek na zakupy. Torba House oraz Torba Cropp pod postacią shopperek, przeszły rozmaite próby. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

 

torba house shopper bag

Powyżej: klasyczna i praktyczna torba House - Shopper Bag. Źródło: House.plTorba House


Marka House produkuje rozmaite shopperki, które pasują do stylu tej popularnej marki. Wraz z nadejściem mody na torebki tego typu, torba House pod postacią shopperki, znalazła się we wszystkich sklepach tej marki. Obecnie jest to jedna z najchętniej kupowanych torebek w sklepach House i w sklepach partnerskich. Wpływ na to mają między innymi:


- bardzo nowoczesne i piękne wykończenie. Projektanci dołożyli wszelkich starań, aby shopperka była jak najbardziej uniwersalna.
- torba House pod postacią shopperki, to nie typowy „worek” zakupowy, lecz bardzo elegancka, dosyć pojemna torebka, która posiada krótkie ramiączka oraz pasek do przewieszenia na ramieniu,
- torebka posiada delikatne dodatki, metalowe sprzączki oraz obejmy, a także kółka do zaczepienia długiego ramienia,


 

torba shopper bag house


Shopperka House posiada jednak również pewne wady, a wśród nich:

- krótkie ramiączka, aby wygodnie założyć ją na ramie, trzeba dołożyć dodatkowe, pojedyncze ramiączko.Torba Cropp


Cropp jest jedną z firm, które mocno rywalizują z House. Tym samym, Cropp musiał również odpowiedzieć swoją ofertą na torebkę zakupową od marki House. Torba Cropp nazwana została Shopper. Jako, że jest to torba przeznaczona na zakupy, posiada wszystkie cechy torebki zakupowej i charakteryzuje się:


- bardzo ekskluzywnym krojem, torebka pomimo tego, że jest bardzo duża, jest również niezwykle zgrabna,
- delikatnym dodatkiem, pod postacią materiałowych pasków i frędzli,
- delikatnych ramiączek, które są średniej długości i mogą służyć jako ramiączka do noszenia torby w dłoni, jak i na ramieniu,


 

torba cropp

Powyżej: model torby Cropp - shopperka bez paska na ramię. Żródło: Cropp.pl

 

Torba Cropp jest dosyć zgrabna. Projektanci jednak również tutaj nie wystrzegli się pewnych pomyłek.


Oto kilka z nich:
- ramiączka są zbyt krótkie do noszenia na ramieniu i zbyt długie do noszenia w ręce, choć są podwójne, to jednak torebka może czasem być nieporęczna,
- torba nie posiada żadnych wyróżniających się elementów, prócz frędzelków materiałowych, co w porównaniu z torbą House, czyni ją nijaką,
- torba wydaje się być nieco bardziej workowata, nie jest tak zgrabna jak jej konkurentka.


Podsumowanie


Zarówno jedna jak i druga torba posiadają swoje wady i zalety. Na pewno bardziej uniwersalna jest torba House, jednak na zakupy, bardziej poręczna i wygodna, będzie ta od projektantów z Croppa.


Powiązane artykuły: Jaka torebka na wesele oraz Portfele dla dzieci
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem