Jaka torebka na wesele? Torebki weselne z UK


Wesele to okazja do zabawy oraz zaprezentowania się w znakomitej stylizacji. Jednocześnie, zbliżające się wesele to czas dosyć nerwowy, bowiem przygotowywanie kreacji bywa problematyczne. Nieodłącznym elementem kreacji jest torebka na wesele. O tym, jak ją dobrać i kupić, napiszemy poniżej. Ważne jest to, aby była piękna, pasowała do kreacji i umożliwiła zabranie najpotrzebniejszych i niezbędnych akcesoriów.


Popularne kopertówki


Torebki na wesele nie muszą być duże. Bardzo popularne na weselach i w kreacjach weselnych są tak zwane kopertówki. Jest to torebka elegancka, która jak sama nazwa wskazuje, przypomina kopertę. Jest to bardzo poręczna torebka, bowiem rzadko kiedy posiada nawet ramiączko. Najczęściej nosi się ją po prostu w ręce. Kopertówka bardzo wzbogaca całą stylizację i jednocześnie tworzy pewną atmosferę elegancji i luksusu. Torebki kopertówki produkowane są przez najlepsze i największe domy mody na świecie. Najczęściej wykorzystywane są właśnie na weselach oraz wszelkiego rodzaju imprezach odbywających się w charakterze wieczorowym.

jaka torebka na wesele


Listonoszka, nieco większa kopertówka z paskiem


Listonoszka jest to torebka na wesele, która jest pewnego rodzaju większym odpowiednikiem kopertówki. Jest to również elegancka i bardzo delikatna torebka, która charakteryzuje się budową oraz krojem typowo przystosowanym do weselnych lub ślubnych kreacji. Jest torebką wieczorową. W przeciwieństwie jednak do kopertówki, listonoszka jest nieco większa i dodatkowo jest znacznie pojemniejsza. Posiada pasek, który można zawiesić na ramieniu, dzięki czemu torebka tego typu będzie wygodniejsza w pewnych sytuacjach.


Listonoszka jako torebka na wesele jest równie często wykorzystywana co kopertówka. Dla wielu kobiet, te dodatkowe centymetry przestrzeni są bardzo kluczowe i gwarantują możliwość wzięcia ze sobą nieco większej ilości rzeczy.

torebki na wesele

Powyższe torebki znajdziecie tutaj > torebki wieczorowe


Pojemny kuferek


Torebka na wesele nie musi być wcale mała. Może być bardzo pojemna, a nawet duża. Tym, którym wydaje się, że niezbędna jest kopertówka, a maks to listonoszka, chyba nie było dane widzieć eleganckiego kuferka. Torba kuferek to prawdopodobnie najrzadziej spotykany element kreacji, nikt jednak nie twierdzi, że kuferek do wieczorowej kreacji nie pasuje, bowiem pasuje wręcz idealnie.


Tego typu torebki na wesele posiadają bardzo sztywną i pojemną konstrukcję. Pozwala to na wzięcie ze sobą nie tylko kosmetyków, ale również wszystkich niezbędnych rzeczy. Kuferek wydaje się więc być idealny wtedy, kiedy na wesele idą z nami dzieci. Wówczas wszelkiego rodzaju akcesoria, dodatkowe rzeczy dla nich, wymagają sporej ilości miejsca w torebce.


Kuferka raczej nie zestawia się z nowoczesnymi kreacjami, lecz z ich klasycznymi odpowiednikami. Dosyć toporna budowa sprawia, że idealnie sprawdzi się on z długimi spódnicami lub sukniami, a ponadto dobrze komponuje się w rozłożystych kreacjach.


Torebki na wesele mają za zadanie uzupełnić stylizację i sprawić, że kobieta będzie miała pod ręką podstawowe, niezbędne produkty.

 

Kopertówki brytyjskich projektantów:


torebki kopertówki wieczorowe
 


Powiązane artykuły: Torebki Victoria Secret, oraz Plecak i torba Chanel
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem