Portfele dla dzieci, wybieramy portfel dziecięcy

 

Wydaje się, że wyjście z domu bez portfela jest niewygodne i wręcz nie na miejscu dla kobiet i mężczyzn, ale jak się okazuje maluchy w XXI wieku myślą podobnie i też chcą mieć swój portfel, w którym będą mieć pod ręką kieszonkowe. Nawet jeśli ma to być kilka złotych na słodką bułkę czy oranżadę. W rzeczywistości każdy chce być piękny, modny i stylowy w oczach innych – bez względu na to czy ma lat siedem czy sto. Dzisiejsze dzieci dojrzewają szybciej – wiedzą, że ich dobry wygląd nie zależy tylko od ubrania, ale także od dodatków.


Dlaczego więc nie wybrać dla swojego dziecka portfela o specjalnym wzornictwie i odpowiedniej konstrukcji? Kobiety i mężczyźni często decydują się na portfel o eleganckim i minimalistycznym wzornictwie, jednak dzieci nieco inaczej wyobrażają sobie idealny, wymarzony portfel dziecięcy. Młodzież jest bardziej skłonna do preferowania akcesoriów przyciągających wzrok. Dlatego dla najmłodszych najlepsze będą portfele dziecięce mające atrakcyjne wykonanie, w tym oczywiście te w neonowych kolorach lub nawiązujące do ulubionych postaci z filmów czy kreskówek.


Poniższe modele znajdziecie w dziale > portfele młodzieżowe
 

portfele dla dzieci portfel dziecięcy


Idealny portfel dla dziecka - wygląd to nie wszystko


Świadomi rodzice jednak wiedzą, że wygląd to nie wszystko, jeśli chodzi o odpowiednio dobrany portfel dla dziecka. Produkty te muszą też mieć odpowiednio rozplanowane przedziały i obszerną przestrzeń do przechowywania, ponieważ dzieci często lubią nosić przy sobie „swój cały świat”. To nie jest miejsce na karty kredytowe, ale zwykle na bilon i różne inne dziecięce skarby, które tak naprawdę w głowie się nie mieszczą dorosłym.  


Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że starasz się znaleźć dobry jakościowo, funkcjonalny i ładny portfel dla dziecka, dlatego z pewnością spodoba Ci się jeden z poniższych wzorów.  


Najmodniejsze portfele dla dzieci – spójrz na te projekty!  


Portfel dla dziewczynki lisek i króliczek


Wśród słodkich portfeli dla dziewczynek, ta propozycja jest idealna dla tych młodych dam, które preferują urocze projekty i kochają zwierzęta. Oprócz tego, że jest prześliczny portfel ten oferuje przestronną przestrzeń. Wewnątrz portfela znajdują się sporo miejsca na monety. Jeśli chodzi o materiał, to został on wykonany z wysokiej jakości eko skóry, dzięki czemu jego czyszczenie jest bardzo łatwe, co ma przecież bardzo duże znaczenie, bo:  


- jest to portmonetka w pudrowym kolorze,
- jest to portmonetka dziecka.  

portfel dziecięcy lisek króliczek


Aby zabezpieczyć wszystkie znajdujące się w środku „dziecięce skarby” produkt jest wyposażony zameczek umieszczony na środku. Portfel ten znajdziesz tutaj: portmonetki damskie


Portfele młodzieżowe "unicorn" – kolejne cudo!


Nie tylko dorosłe kobiety, ale również i małe dziewczynki zawsze starają się o przyciągające wzory na wszystkich otaczających je akcesoriach - a jeśli ma się w domu małą wielbicielkę słodkości - urocze wzory, takie jak jednorożce na tym portfelu są na pewno rzeczą, której nie należy przegapić.  

Poza tym kupując dziecku właśnie ten portfel:


- dajesz mu prezent wykonany z solidnego materiału
- zapewniasz bezpieczeństwo schowanych skarbów – gdyż posiada liczne przegrody i zamek
- sprawisz radość dzięki wyjątkowości wzoru

portfel unicorn jednorożec


Ten uroczy model znajdziesz tutaj: błękitny portfel unicorn.


Natomiast jeśli chodzi o małych chłopców zasady co do funkcjonalności są takie same – jedyne co się zmienia to motywy i kolorystyka. W związku z tym, iż oferta dzisiaj jest wszędzie naprawdę szeroka nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego.


Powiązane artykuły: portfel na prezent oraz portfel kot, kochamy portfele w koty
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem