Saszetki skórzane na pas – kupić czy nie?

 

Od wielu lat najczęściej przenoszę wszelkie niezbędne mi akcesoria w plecaku. Uważam, że to najbardziej poręczna "męska torba". Aktówki, nesesery itp. zupełnie nie pasują do mojego stylu. Najczęściej ubieram się na sportowo. A zestawienie dresów z dyplomatką – sami rozumiecie :) Dlatego najchętniej wybieram plecak. Jednak jakiś czas temu okazało się, że plecak nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem jako "męska torba".

nerka na pas

Saszetka - najlepszy gażet na wakacje


Wyjechaliśmy na wakacje do słonecznej Italii. Już pierwszego dnia okazało się, że noszenie w taki upał plecaka przez cały dzień, jest absolutnie niekomfortowe. No ale przecież wszystkie rzeczy – dokumenty, klucze, pieniądze itp. - trzeba było gdzieś upchnąć. Dziewczyna zaciągnęła mnie do pobliskiego sklepu z galanterią, gdzie pokazała mi saszetki męskie na pas.

 

saszetki męskie

Początkowo nie byłem przekonany do tego rozwiązania. Jednak szybko okazało się, że saszetka skórzana to doskonała alternatywa dla mojego plecaka. Saszetki skórzane dostępne w tym sklepie wykonane były z wysokiej jakości skóry – a to dawało pewność, że będą trwałe i solidne. Do tego zostały ładnie wykończone i miały zdecydowanie męski charakter.

 

saszetka męska brązowa

Zakupiona saszetka na pas pomieściła wszystko to, co było mi potrzebne – klucze, telefon, pieniądze, dokumenty. Po powrocie do kraju nie zrezygnowałem z noszenia saszetki. Okazała się bowiem bardzo praktyczna i wygodna w użytkowaniu.


Zapraszam na nasze inne wpisy - neneser na prezent dla taty, i torby dla dziewczyn modne czy ponadczasowe?

Mariusz
Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem