Torby dla dziewczyn, wybierać modne czy ponadczasowe?

 

Do tego, że torebka jest najlepszą przyjaciółką każdej dziewczyny i kobiety, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ja sama jestem maniaczką torebek. Mam ich w szafie dziesiątki i wciąż dokupuję kolejne. Czym się kieruję wybierając swoje torebki? Najczęściej własnym gustem. Nie liczy się dla mnie marka czy metka. Fason, kolor, faktura oraz aktualnie panujące trendy – to wytyczne według których dokonuję wyboru torebek.

torby dla dziewczyn

W tej chwili wybór torebek w sklepach jest naprawdę ogromny. Jedyne co nas może ograniczać to własna fantazja i budżet rzecz jasna. Z powodzeniem można znaleźć torby dla dziewczyn, idealne torebki szkolne, torebki wieczorowe czy nawet sportowe. Ogrom wzorów może przytłaczać. Tym bardziej, że jak w każdej innej dziedzinie, moda na torebki lubi się zmieniać. Co sezon pojawiają się nowe modele, które warto wprowadzić do swoich stylizacji. Dlatego sporo dziewczyn zadaje sobie pytanie czy kupować torebki modne, zgodne z aktualnymi trendami, czy może też ponadczasowe, które posłużą nam przez lata. Ja również często mam taki dylemat. W mojej szafie można znaleźć kilka ponadczasowych modeli torebek.

torebka szkolna do szkoły

Jest to na przykład klasyczna skórzana listonoszka czy wieczorowa torebka na łańcuszku w stylu Chanel. Na te torebki wydałam trochę więcej, ale od początku wiedziałam, że żadna z nich nie będzie traktowana jako torebka szkolna. W codziennych stylizacjach lubię jednak podążać za modą. Dlatego sporo modeli, które mam, to torebki będące akurat na topie. W tym przypadku staram się wyszukiwać trochę tańsze, jednak nie mniej estetyczne modele.


Zapraszam na inne wpisy - jakie markowe torebki bedą teraz modne, oraz neneser na prezent dla taty


Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem