Nesesery męskie – idealne na prezent dla taty


Święta Bożego Narodzenia praktycznie za pasem. Coraz więcej osób zaczyna rozglądać się za prezentami świątecznymi. Nie ukrywam, że ja również. Nie lubię robić zakupów na ostatnią chwilę. Zawsze staram się, by prezenty, które ofiarowuję, były przemyślane i dopasowane do potrzeb czy gustu osób, które je otrzymują. Zazwyczaj nie mam z tym problemu i pomysłów na prezenty mi nie brakuje. Zazwyczaj, bo co roku mam problem z wyborem prezentu dla taty. Mój tata to człowiek praktyczny, a jednocześnie z dobrym gustem. Skarpetki czy krawat nie przejdą :) W tym roku jednak tego problemu nie mam. Od miesiąca wiem co kupię tacie – będzie to neseser męski.

nesesery męskie skórzane


Neseser to rodzaj męskiej teczki. Obok aktówki i listonoszki jest najczęściej wybieraną torbą męską. Neseser przeznaczony jest do noszenia różnego rodzaju dokumentów. Ma on kształt walizki – prostokąta o regularnych kształtach. Dodatkowo nesesery wyposażone są w rączki, które ułatwiają ich transport. Poręczne, wygodne i bezpiecznie, gdyż dodatkowym elementem wyposażenia nesesera może być zamek szyfrowy. Często alternatywnym określeniem nesesera jest dyplomatka, gdyż właśnie takie torby wykorzystywane są przez polityków czy dyplomatów.

neseser męski


Tata pracuje w urzędzie. Często ma do czynienia z dokumentami więc o praktyczność prezentu się nie martwię – z pewnością mu się przyda. Nie martwię się też o trafienie w jego gust – klasyczne nesesery skórzane nie wychodzą z mody i są eleganckim dopełnieniem męskich stylizacji. Tak czy inaczej w tym roku z prezentem dla taty nie będę miała problemu.

nesesery męskie skórzane


Zapraszam do wpisów - plecak jeansowy z naszywkami oraz czerwony portfel damski, dlaczego taki kolor?

Zespół Brytyjka.pl
Nikola

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem