Kolorowe portfele z nadrukiem

 

Niezależnie od tego, czy nosisz przede wszystkim same karty kredytowe i kilka małych banknotów, czy też korzystasz z portfela niczym z przedmiotu, w którym nosisz „całe swoje życie” z jednego miejsca na następne (włączając w to szminkę, telefon i wszystko inne) – dzisiejsi producenci portfeli dbają o to, by każda kobieta znalazła wśród ich oferty doskonały sposób na znalezienie portfela idealnego, a do tego w cudownym kolorze! Sezon 2017/2018 należy właśnie do kolorowych portali damskich. Warto zatem przejrzeć modne portfele z nadrukiem w najmodniejszych kolorach, by znaleźć wśród nich najlepszą dla siebie stylową, codzienną opcję czy też wyrafinowany kolorowy portfel na wieczorne spotkania.  


Poniżej znajdziesz kilka, przykładowych powodów, które przekonają Cię do tego, że warto spojrzeć na najnowsze kolorowe portfele dla kobiet i wśród nich znaleźć ten nowy dla siebie!  


Miękka skóra i szykowny kolor!


Dzięki portfelom wykonanym w miękkiej skórze – można dzisiaj równocześnie znaleźć taki kolorowy portfel, który nie tylko jest trwały, ale też zapewnia nietuzinkowy styl. Dodatkowo tego rodzaju portfele są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji, więc zawsze wyglądają spektakularnie.  


Przykład: https://www.brytyjka.pl/portfel-mlodziezowy-skorzany-turkusowy-n12-id-745.html

kolorowe portfele z nadrukiem


Świeże wzory


Dzięki portfelom ozdobionym różnorodnością nadruków, pasków i dziwacznych wzorów nie tylko zyskujemy modne akcesorium, ale też znalezienie portfela w torebce staje się od razu łatwiejsze! Dzisiaj też można znaleźć taki portfel z nadrukiem na każdą okazję i styl - w szerokim zakresie rozmiarów, dzięki czemu można nosić ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy.  


Przykład: https://www.brytyjka.pl/fioletowy-maly-portfel-w-kotki-c14-id-1405.html

portfel z nadrukiem kot


Kolory


Czarny może i jest klasyczny, ale dzisiejsze najmodniejsze portfele z nadrukiem dla kobiet są dostępne w prawdziwych kolorach tęczy - dzięki czemu można dopasować portfel do swojego ubrania lub nawet nastroju!  


Najmodniejsze portfele tego sezonu to te w odcieniach:


- miękkiego różu,
- wyrazistej bieli,
- mocnej czerwieni,
- wielowarstwowej szarości.  


W takim szerokim spektrum wyborów z pewnością i Ty znajdziesz idealny sposób na podkreślenie swojego wyglądu i bycie zawsze przygotowaną z gotówką bądź kartą pod ręką.  


Wzory


Dzisiaj warto nabyć portfel z nadrukiem zabawnym, świeżym, ciekawym – taki który sprawia, że nawet klasyczny strój zyska osobisty charakter, gdy w ręce będziesz dzierżyć takie akcesorium. Cudowne motywy lub grafika na solidnym tle – takie portfele są idealnym sposobem na osiągnięcie w prosty sposób wspaniałego stylu.  


Przykład: https://www.brytyjka.pl/maly-portfel-mlodziezowy-sowa-h02-id-1075.html

portfele kolorowe z nadrukiem


Dzisiaj w sieci internetowej bez problemu znajdziesz najnowsze portfele skórzane dla kobiet w kolorach tęczy. Pamiętaj, iż dzięki tym wyszukanym akcesoriom, które są zaprojektowane tak, jak lubisz - stworzenie nowego look’u będzie naprawdę dziecinnie proste!


Polecamy także wpisy: Jaki portfel damski kupić? oraz Portfele dla dzieci.
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem