Fioletowy mały portfel w kotki C14

39,90

Towar dostępny. Wysyłka w ciągu 24h! Dostawa z Polski już od 9 zł Producent:

Kolorowy portfel w kotki prosto z Wysp Brytyjskich. W kilku wyrazistych kolorach do wyboru. Wyróżniają się nietypowymi nadrukami, starannie wykonanymi. Zastosowane metody nadruku są trwałe i odporne na ścieranie.


Rozmieszenie przegródek portfela:

* zamykany jest na jeden zatrzask oraz niezawodny zamek
* cześć otwierana za pomocą zamka posiada aż 10 przegródek (w tym 2 na zdjęcia, 8 na wizytówki lub karty)
* portfelik młodzieżowy wyposażony w jedną szeroką przegrodę na banknoty (banknoty mieszczą się bez konieczności ich składania)
* cześć otwierana na suwak przeznaczona jest na bilon, przedzielona została jedną przegrodą
* portfel z nadrukiem w całości przeszyto solidną nicią
*
wnętrze naszych portfeli posiada gładki materiał w kolorze skóry zewnętrznej (zaprezentowane zjęcie wnętrza w kolorze niebieskim - jest przykładowe i ma zobrazować rozmieszcznie kieszonek)


Prezentowany model jest dobrym wyborem jako oryginalny portfel dla nastolatki - do szkoły, po zakupy, na wycieczkę. Praktyczny, wykonany z dobrych komponentów, posłuży niejeden sezon. Niepowtarzalny nadruk, oraz żywa kolorystyka skóry z pewnością spotka się z zainteresowaniem rówieśniczek i nie tylko.

Doskonały wybór dla osoby ceniącej sobie elegancką galanterię. Portfel Atmosphere wykonany został ze skóry ekologicznej, znakomicie imitującej naturalną. Posiada ozdobne wstawki w kolorze złota. Część frontowa posiada wyvięcia skóry odkrywająće biały materiał.

Wnętrze portfela zostało obszyte gładkim, czarnym materiałem. Portfel zaopatrzony jest w kilka przegródek na karty i dokumenty, wizytówki. Standardowo posiada dwie przedziałki na banknoty oraz trzecią przegrodę zapinana zamkiem błyskawicznym.

Unikalnym rozwiążaniem portfela Atmosphere jest portmonetka, która znajduje się w drugiej części. Portmonetka posiada zapięcie na klasyczy kulkowyzatrzask, a wśrodku dwie przedrody na bilon. Doskonałe rozwiązanie na szybki dostęp do gotówki w razie konieczności
.

DOKŁADNE WYMIARY:
wysokość 10cm
długość 19cm
grubość 4cm


DOKŁADNE WYMIARY:
wysokość 13cm
długość 9cm
grubość 3cm

  • zwroty
  • gwarancja

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Fioletowy mały portfel w kotki C14

(5/5)
Wyślij