Torba męska Puma oldschool, przegląd klutowych fasonów


Torby marki PUMA od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością wśród mężczyzn. Z jednej strony, są to torby sportowe, z drugiej, posiadają w sobie dużą ilość elegancji. Nic dziwnego, że mężczyźni używają ich coraz częściej. W dzisiejszych czasach, kiedy to moda na torby u mężczyzn stała się powszechna, każdy może się na taką zdecydować. Najlepszym wyborem są zaś fasony typu oldschool, które Puma posiada w swojej kolekcji.


Torba męska Puma Jamaica


Puma Jamaica, jest typową, ale jednocześnie klasyczną torbą męską, która przystosowana jest do noszenia laptopa, jak również codziennych niezbędnych przedmiotów. Jest to torba o bardzo klasycznym kroju, czyli typowa torba Oldschool, którą spotkać można było w latach 90-tych, a nawet wcześniej. Co więcej, choć producent ukierunkował ją jako męską torbę, tak naprawdę, jej fason jest typowo uniwersalny. Torba Puma, może być użytkowana zarówno przez mężczyzn jak również przez kobiety. Jest to dodatkowa korzyść wynikająca z użytkowania torby.

torba męska puma jamaica

Powyższa: torba Puma Jamaica dostępna jest w sklepie Brytyjka.pl


Torba Puma Oldschool - Jamaica, jest torbą klasyczną, z mocnym podkreśleniem owej klasyki. Oznacza to, że jest to torba o niewielkich gabarytach, pozwalająca zmieścić w niej zarówno laptopa 15 cali, jak również zeszyty, śniadanie czy też niezbędne przedmioty. Co ciekawe, torba posiada dwie kieszenie, ale są to kieszenie dzielone. Tylny haczyk, pozwala na przykład na wygodne powieszenie jej na wieszaku, lub też na hakach, chociażby w pociągach.

torba puma na ramię jamaica


Torba męska Puma "Jamaica", jest wyjątkowo gustowną, a jednocześnie niezwykle wyrazistą torbą, dzięki temu, mogą z niej wygodnie i swobodnie korzystać zarówno osoby płci męskiej jak i żeńskiej. Poręczna, wygodna, pojemna i niewielka, a więc bardzo kompaktowa. To najważniejsze cechy i jednocześnie kluczowe elementy torby.


Torba Puma Suede


Kolejnym klasycznym modelem jest torba Puma Suede. Jest to fason, który nazywa się obecnie torbą unisex. Oznacza to, że projektanci zaplanowali, iż używać jej mogą w równym stopniu zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jest to torba wysokiej jakości, cechująca się klasycznym i wyrazistym krojem. Posiada ona dwie, dzielone kieszonki wewnętrzne. Jako torba typu oldschool, nie rzuca się ona specjalnie w oczy. Ot, delikatne podkreślenie i bardzo kompaktowe wymiary.

torba puma oldschool suede

torba puma oldschool

Powyższa torba Puma Suede - dostępna jest w sklepie Brytyjka.pl


Klasyczna torba Puma Oldschool jakim jest model Suede, może być wykorzystywana w szkole, na uczelni, a także w pracy. Jej uniwersalny i bardzo klasyczny krój, znacząco zwiększa jej obszar zastosowania. Wykonana z wysokiej jakości materiału, posiada również ciekawe rozwiązania, jak chociażby specjalne, niewielkie kieszonki na telefon czy klucze. Torba Puma oldschool, dzięki delikatnemu krojowi, kompaktowym wymiarom i naprawdę fajnemu designowi, jest wyjątkowo atrakcyjna, dla każdego, kto szuka torby uniwersalnej. Dodatkowo, używana może być tak przez kobiety jak i mężczyzn, co pozwala wybrać ją jako prezent, czy to dla siostry, dla brata czy dla przyjaciela lub przyjaciółki.


Powiązne artykuły: Torba House VS torba Cropp, oraz Torba Victoria Secret
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem