Portfel na karty kredytowe, wybieramy najlepszy!

 

Większość portfeli jest znacznie większa niż jest to potrzebne. Tak jakby producenci zapominali, że mężczyźni zwykle noszą portfel w kieszeni. Duża, brzydka wypukłość w kieszeni wygląda strasznie, niemalże sygnalizuje, że Twoje życie jest trochę poza kontrolą. Dobry portfel na karty kredytowe mieści kilka głównych kart i umożliwia szybki dostęp do tych kart. Nie chodzi przecież o magazynowanie przestrzeni kosmicznej, ale o funkcjonalną i solidną rzecz!  


Wskazówka 1: szukaj portfela dopasowanego do liczby kart kredytowych, z których korzystasz!


Jeśli kupisz portfel przeznaczony na 15 kart, to nie będzie oczywiście dobrym wyborem, jeśli wszystko czego używasz to 3 karty. Powinieneś więc zacząć szukać odpowiedniego projektu patrząc na ofertę portfeli, które są przeznaczone dla liczby kart, które chcesz przy sobie nosić, aby zminimalizować nadmiar ciężaru, który będziesz mieć w swojej kieszeni.  

portfel na karty męski

 

Powyżej - portfel na karty BAG STREET c70. Dostępny w dziale portfele skórzane sklepu Brytyjka.pl


Wskazówka 2: grubość jest co najmniej tak ważna jak rozmiar portfela.


Jeśli chodzi o kieszeń, to rzeczywiście grubość portfela sprawia, że można się czuć, jakby się nosiło w niej cegłę. To dlatego należy postawić na taki portfel na karty kredytowe, który pozostanie względnie zgrabny, a tym samym dyskretny, gdy wypełnisz go wszystkimi swoimi kartami. Nie misi przecież z Twojej kieszeni krzyczeć ile ich tam masz!  


Wskazówka 3: sprytnie unikaj dodawania objętości w portfelu.


Za każdym razem, gdy rozdzielisz karty w poszczególne kieszonki portfela, dodajesz dodatkową warstwę powietrza do objętości portfela. Jeśli zatem umieścisz nawet w najlepiej rozplanowanym 15 kart w poszczególnych przegródkach - będziesz miał hamburgera zamiast portfela. Lepiej zatem jeśli portfel na karty ma mniej przegródek, ale dobrze rozplanowanych (spójrz na model: portfel z łańcuchem WILD).

portfel z łańcuchem

 

Poniżej, model: Portfel męski z łańcuchem koniakowy Wild R77

portfel na karty męski łańcuch


Wskazówka 4: nie stawiaj na samą grubość skóry – skup się na jakości.


Portfela zwykle nie przeciąga się po asfalcie czy nie zrzuca z najwyższego piętra - więc równocześnie nikomu nie potrzeba najgrubszych warstw skóry naturalnej znanych człowiekowi. Dobrzy producenci portfeli wybierają cieńsze skórki, dzięki czemu można zachować jak największą zgrabność całego projektu – idealnym przykładem jest portfel męski ze skóry Bag Street.


Wskazówka 5: wybierając najlepszy portfel na karty kredytowe zwracaj zatem uwagę na… 


- ilość i wielkość przegródek
- nie tylko jakość skóry, ale też na to jak jest gruba
- dobieraj pojemność portfela do indywidualnych potrzeb  


Oczywiście styl, kolor, fason czy logo marki są bardzo ważne w wyborze portfela na karty kredytowe – jednak nie są to najważniejsze aspekty i musisz o tym pamiętać wybierając odpowiedni projekt dla siebie.


Poniżej: piękny portfel na karty - damski model Michel C09
 

portfel na karty kredytowe damski


Powiązane artykuły: Jaki portfel męski wybrać? oraz Duży portfel na zamek
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem