Jaki portfel męski wybrać? Praktyczny poradnikNadeszła jesienna pora roku, noce są długie, temperatura spadła, a ulice... napełniają się kupującymi. W miarę zbliżania się do świątecznego sezonu wiele osób kupuje portfele i torebki jako prezenty. Więc będzie to dobry moment, aby przekazać kilka wskazówek na temat tego jaki portfel męski kupić.  

 

Oto kilka rzeczy przydatnych przy wyborze nowego portfela.


Jeśli ktoś zastanawia się nad tym tematem i wpisze w wyszukiwarkę frazę „portfel męski - jaki wybrać” zwykle wyskakuje mu milion podobnych podpowiedzi, wśród których powtarza się slogan, iż bez względu na to czy chodzi o męskie czy portfele damskie – najlepszym materiałem jest skóra naturalna.  

jaki portfel męski wybrać

Powyżej: klasyczne portfele męskie. W 100% skórzane z oferty brytyjka.pl
 

Skąd mieć pewność, że dany portfel męski jest wykonany z wysokiej jakości skóry?

 

Pierwszą rzeczą do sprawdzenia jest oczywiście jakość skóry, z której został wykonany wybrany portfel męski. Kiedyś skóra była po prostu polerowana, co miało na celu usunąć niedoskonałości, a następnie powlekana była żywicą, co sprawiało wrażenie plastiku. Jest to metoda, której należy unikać. Zamiast tego należy poszukać portfeli wykonanych ze skóry pełnej, gdyż takie wykonanie portfela czyni go silniejszym i bardziej trwałym. Co najważniejsze, wykonany w ten sposób portfel ma swój własny charakter ponieważ można zobaczyć każdy z jego porów i zagłębień. To sprawia, że takie portfele damskie na zamek jak i męskie dowolnego rodzaju są naprawdę wyjątkowe.

 

Jaki portfel męski kupić? (konstrukcja portfela męskiego)

 

Szwy są kolejnym kluczowym czynnikiem mówiącym wiele o jakości rzemiosła. Po prawidłowym spreparowaniu są one przyklejone do zaokrąglonego rogu, a następnie zamocowane na miejscu, tak by zapewnić najwyższą jakość portfela. Brak jakichkolwiek cięć na skórze sprawia, że nic tutaj dodatkowo nie osłabia portfela jako całości. Każdy portfel z prostokątnymi narożami jest pewnym znakiem złego rzemiosła. Jeśli widzisz ukośne szwy i cięcia - to znaczy, że portfel został wykonany tanim kosztem.


Poniżej kilka przykładów naprawdę estetycznych portfeli dla panów, gdzie pięknie widać podkreślone czyste linie portfela – to rodzaj wysokiej jakości dbałości o szczegóły i znak, iż taki portfel warto wybrać.  


Portfel męski - jaki wybrać? Polecamy modele:  


1. dla preferujących klasykę - duży portfel męski skórzany BAG STREET od 39,90PLN
2. dla kochających styl VINTAGE & Retro - brązowy portfel vintage HAROLDS od
69,90 PLN
3. dla indywidualistów - portfel z lańcuchem od 59,90 PLN

tanie skórzane portfele męskie

Powyżej: Klasyczne, tanie i skórzane - portfele męskie z oferty Brytyjka.pl - sprawdź: https://www.brytyjka.pl/portfele-meskie-cat-34.html


Zatem, jeśli bardziej zależy Ci na wyborze wysokiej jakości portfela, są to rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę. Wyposażony w te porady będziesz mógł robić zakupy z ufnością wiedząc, że wybierzesz portfel męski, który będzie Ci służyć pięknie, wiernie, solidnie. Natomiast jeśli szukasz portfela dla bliskiej osoby, kierując się tymi wskazówkami możesz mieć pewność, że będzie to prezent, który będzie cieszyć przez wiele lat.


Inne podobne poradniki: Duży portfel damski na zamek - okiem eksperta
oraz  Jaki plecak na rower wybrać?

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem