Portfel męski Always Wild dla miłośników Vintage

 

Ostatnimi czasy coraz więcej mężczyzn, szczególnie tych młodych, zaczyna interesować się modą w stylu vintage. Panowie inspirują się amerykańskimi kowbojami, angielskimi dżentelmenami i kanadyjskimi drwalami. Dzięki temu wielu z nich wybiera raczej dodatki wyglądające jak pozostawione w spadku przez ich przodka. Jaki portfel byłby idealny dla przedstawiciela płci męskiej o podobnych gustach i zainteresowaniach?


Dla wielbicieli vintage


Panów, którzy preferują raczej rzeczy w stylu retro lub vintage nie usatysfakcjonują raczej eleganckie, lśniące portmonetki i skórzana galanteria. Nie będą dla nich również zbyt dobre materiałowe i parciane fasony, utrzymane raczej w stylistyce sportowej. Tym, co zainteresuje ich najbardziej stać się może portfel męski skórzany Wild. Na czym polega fenomen tego typu dodatków?


 


portfel męski always wild

Powyżej: portfele męskie skórzane WILD z kolekcji sklepu Brytyjka.pl
 

Portfel męski Always Wild nie wygląda raczej jakby wyszedł przed chwilą spod igły, daleko mu do nieskazitelności podobnych modeli. Tutaj decydujemy się na celowe postarzanie! Skóry, z których jest on wytwarzany postarza się w procesie produkcji, dzięki czemu na powierzchni materiału zaobserwować możemy niebanalne przebarwienia, rysy oraz nieregularne lico. Każdy model wygląda nieco inaczej, bo plama czy zgrubienie nigdy nie będzie identyczne! Z pewnością dodaje to pewnego autentyzmu konkretnemu wyrobowi - czegoś, na co zwykle nie możemy liczyć w świecie masowej produkcji. Na fasonach tego typu zaobserwować możemy na własne oczy skórzane jarzma, zmarszczki i plamki.


Do wyboru, do koloru


Portfel męski wild to jednak nie tylko malownicze przebarwienia, możemy tutaj bowiem liczyć na szeroki wybór w zależności do gustu. Z łatwością znajdziemy modele wykonane ze skóry prawdziwej, jak i z tej ekologicznej. Na wielbicieli matowych modeli czeka bardzo duża oferta, jednak coś dla siebie odszukają tutaj również ci, którzy wolą coś nieco bardziej błyszczącego. Liczyć możemy także na kolory - mimo iż królują odcienie rdzy i brązu, natrafimy na całą gamę barw - od czerni i szarości, poprzez mahonie i orzechy aż po beże czy nawet biele.

 

portfel męski skórzany wild

Powyżej: Dwa portfele Wild model USA: https://www.brytyjka.pl/portfel-z-nadrukiem-mlodziezowy-usa-wild-r87-id-1134.html
oraz model Czaszka: https://www.brytyjka.pl/portfel-meski-z-nadrukiem-czaszka-wild-r97-id-1133.htmlRównież poszczególne fasony różnią się od siebie - dostaniemy takie, na których rysy i plamy ledwo się zaznaczają oraz inne, pokryte gąszczem celowo uzyskanych zmarszczek. Odnajdziemy wzory gładkie lub opatrzone tylko napisem firmy oraz takie, na których naniesiony został jakiś wzór lub nawet obraz - flaga Stanów Zjednoczonych dla miłośników Dzikiego Zachodu czy Alaski oraz czaszki i krzyże dla tych, którzy preferują bardziej gotycką tematykę.


Praktyczny dodatek


Portfel męski skórzany Wild - oprócz wspaniałego wyglądu jest jednak również bardzo praktycznym dodatkiem. Dlaczego? Posiada on bowiem najróżniejsze układy i udogodnienia. Istnieją modele bardzo małe, dedykowane minimalistom oraz te większe, dla tych, którzy posiadają wiele kart i noszą przy sobie dużo bilonu. Znajdziemy takie wyposażone w przezroczyste kieszonki na zdjęcie dziecka czy ukochanej oraz inne, które to miejsce przeznaczają raczej na dodatkową wizytówkę. Portfel męski Wild - zapniemy na suwaki, guziki i rzepy, a nawet zaczepimy na pasku łańcuszkiem. Dla każdego coś praktycznego!

 

portfel męski wild

Powyżej: Mini portfel slim oraz duży Portfel męski z lańcuchem WildPolecamy również: Plecaki na studia oraz Torebki Dior
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem