Plecaki moro, styl militarny w naszych plecakach

 

 

Styl militarny na dobre zagościł w modzie, jest wszędzie – i na ubraniach, galanterii czy wszelkich dodatkach. Motyw moro dodaje stylizacji „pazura”i buntowniczości. Delikatna sukienka zestawiona z plecakiem moro przełamie jej słodycz i doda zacięcia. To coś dla osób z charakterem i indywidualistów. Nie każdy potrafi przełamać konwenanse i awangardowo spojrzeć na świat. Na szczęście, w modzie mamy ogromną dowolność łączenia stylów i nawet dziewczyna może wybrać coś dla siebie wśród plecaków moro.

plecak moro


Plecaki moro na co dzień i do szkoły


plecak moro damskieŚwietnym przykładem plecaka moro jest (dostępny w dziale plecaki miejskie) plecak-torba moro marki HAROLD’S. Trochę niestandardowy motyw militarny, bo granatowy, ale właśnie dlatego niepowtarzalny. Podoba mi się jego design, inny niż pozostałe plecaki moro. Uszyty jest z bardzo lekkiego i mocnego materiału, świetnie sprawdzi się gdy potrzebuję włożyć do niego ciężkie rzeczy, bo jego udźwig to 10kg. Jest niesamowicie pojemny, bo zmieszczę w nim laptopa i mnóstwo potrzebnych mi w pracy gadżetów, ale jest jeszcze coś co go wyróżnia. Wszyte ma dwa uchwyty, które mogę spiąć razem i wtedy ten plecak zamieniam w torbę do ręki! Nietuzinkowa kolorystyka, która świetnie pasuje na plenerową imprezę jak i do szkoły czy na uczelnię. Bardzo designerski plecak moro, unikatowy w swym stylu.


Plecak dla fanów survivalu


plecak moro męskiKolejnym wybranym przeze mnie plecakiem militarnym jest plecak męski moro do szkoły firmy BAG STREET (dostępny w dziale plecaki szkolne dla chłopców). To bardzo wygodny, uszyty z lekkiego materiału plecak, który sprawdzi się na każdej wyprawie - w góry czy w szkole. Motyw moro jest w kolorystyce czarno-szarej, idealnie maskującej w mieście. Każdy fan stylu wojskowego będzie zadowolony z jego wyboru, bo jest pojemny (zmieścisz w nim nawet buty), jest w nim nawet miejsce na tablet lub małego laptopa. Świetne połączenie funkcjonalności i super looku. Posiada mnóstwo przydatnych kieszonek, wsuwek i pasków dzięki którym wszystko masz na miejscu. Jego absolutnym atutem jest wygląd, bo połączona kolorystyka czarnego z motywem moro dodaje mu męskiego charakteru - szykownego, ale nienarzucającego się, a każda dłuższa wyprawa będzie komfortowa, a to za sprawą pasa mostkowego, który świetnie odciąża plecy.


O plecakach moro można pisać długo. Niezaprzeczalnym ich atutem jest właśnie militarny motyw, który je indywidualizuje i sprawia, że są tak inne od pozostałych. Jak dla mnie taki plecak jest bazą dla luźnej, codziennej stylówki, dzięki niemu mogę przełamać konwenanse modowe. Kto powie, że plecak moro nie pasuje do jeansowych szortów? Wierzcie mi, pasuje. Spójrzcie choćby na orygilany plecak szkolny Harolds, o którym napisałam na początku. Taki plecak świetnie zastąpi torebkę. Mogę nosić go do sukienki i do spodni.


Jak widać styl moro zdominował też naszą modę i stał się również codziennym trendem w modzie.


Zapraszam do przeczytania: Torba studencka, przegląd toreb na uczelnię oraz Jaki plecak wycieczkowy wybrać?

pozdrawiam,
Karolina

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem