Plecak z ćwiekami - mamy GO!


Czas zmian w garderobie!


Nie ulega wątpliwości, że nadchodząca wiosna to konkretna mobilizacja, by zainteresować się stanem swojej garderoby i skonfrontować go z nadchodzącymi trendami. Od wielu sezonów światowa moda stawia na indywidualizm i swobodę, dlatego nie musisz podporządkowywać się wydumanym pomysłom, szalonym kolorom lub dziwacznym fasonom, by być postrzegany jako osoba dbająca o ducha czasów w swojej szafie.


Niezwykłą popularnością cieszy się bowiem styl miejski i casual, w którym przede wszystkim liczy się wygoda noszonych ubrań, królują jeansy, rurki, tuniki, bluzy i bluzki, a o indywidualnym stylu decydują dodatki takie jak biżuteria, szale, chusty, nakrycia głowy a także torby i plecaki. Dlatego warto zainteresować się tymi ostatnimi, by świadomie wykreować własny styl.

 

plecak z ćwiekami


Ćwieki nie tylko dla subkultur? 


Jeśli do tej pory słysząc o ćwiekach przychodziły ci na myśl nastolatki z mrocznym makijażem i zaczynałeś kartkować słownik subkultur, by sprawdzić, której z nich są cechą charakterystyczną, to czas poszerzyć horyzonty! Już wiele sezonów temu ćwieki weszły na dobre do mody codziennej przestając być symbolem buntu i ekstrawagancji.


Ćwieki doskonale komponują się, oczywiście, ze skórą (a dokładniej, materiałami skóropodobnymi, ponieważ wielu światowych projektantów z powodów humanitarnych odeszło od używania skór naturalnych!). Na czarnym, gładkim materiale srebrne, miedziane lub złote ćwieki wyglądają niezwykle elegancko, dlatego najczęściej są ozdobą torebek damskich lub plecaków.

plecaki z ćwiekami skórzane

Źródło: Trzy plecaki skórzane z ćwiekami, jakie najdziecie w naszej ofercie!


Dlatego jeśli poszukujesz nowego elementu garderoby, który ma nadać wyrazistości codziennym kreacjom, polecamy zainteresować się ofertą plecaków z ćwiekami. Występują w rozmaitych rozmiarach i kształtach, od klasycznych do bardziej workowatych, dlatego bez wątpienia znajdziesz coś odpowiedniego do posiadanej garderoby, potrzeb i wieku. Plecak z ćwiekami pasuje do większości stylizacji stylu urban i casual. Nieważne, czy nosisz puchatą kurtkę, długi płaszcz w jednolitym kolorze czy może kurtkę z eko -skóry, jest to dodatek na tyle uniwersalny, by nie dominować obranego stylu. 


Jeśli twój plecak z ćwiekami będzie wykonany z materiału z palety brązów i czerni, może także się nadać do bardziej eleganckich kreacji, przełamując ich formalność.


Praktyczny i modny 


Nie musimy chyba dodawać, że plecak jest niezwykle praktycznym wyborem i przewyższa swoją funkcjonalnością torebki czy nesesery, które zajmują nam wolne ręce i które łatwo jest zgubić !  Plecak, niegdyś atrybut uczniów i osób młodych, dziś pasuje miłośnikom dobrego stylu w każdym wieku. Zwłaszcza plecaki ozdobione ćwiekami mają znacznie bardziej stylowy charakter i dzięki temu mogą przypaść do gustu także osobom ustatkowanym o wyrobionym smaku.  Dobrze dobrany rozmiar pomieści typowe damskie i męskie drobiazgi, książki, podręczniki szkolne i papiery, które potrzebujesz w pracy. 
 

plecak z ćwiekami


Gdzie nabyć plecak z ćwiekami? Ponieważ nie wszystkie sklepy stacjonarne posiadają je w aktualnej ofercie, najlepiej poszukać na Brytyjka.pl


Zapraszamy także do lektur: Jaki tornister dla pierwszoklasisty wybrać? oraz Nesesery męskie w klasycznym stylu.
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem