Plecak i torba Chanel. Kultowe fasony


Chanel, marka znana na całym świecie i od lat uznawana za wzór, a także markę nadającą trendy w modzie. Wśród tysięcy produktów marki Chanel, znaleźć można całkiem sporą liczbę torebek i kilka plecaków. Żaden jednak plecak w historii, nie zdobył takiej popularności w tak krótkim czasie jak sprayowany plecak Chanel. Jest to jeden z kultowych produktów, który kultowym stał się chwilę po tym, jak został wyprodukowany. Z drugiej strony, wiele kobiet w dalszym ciągu woli… torebki Chanel. Zarówno jeden jak i drugi produkt są po prostu świetne i warto przedstawić ich walory, jak i … niewielkie wady.


Sprayowany plecak Chanel


Plecak Chanel, który wykonany został z delikatnego płótna, jest plecakiem, który jako żywo przypomina klasyczne plecaki turystyczne czy też nawet szkolne. Płótno, paski do zawieszenia na ramionach, a także dwie kieszenie – jedna większa i druga mniejsza. Pozornie, plecak ten niczym nie różni się od milionów plecaków różnych producentów. Tylko pozornie, bowiem plecak Chanel, posiada przede wszystkim znakomity design. Jest to styl, którego nie powstydzą się projektanci na całym świecie. Wykonany w duchu lat 70-tych oraz 80-tych, przypomina punkowe oraz hipisowskie plecaki, których było wówczas całe mnóstwo na ulicach.

plecak chanel


Plecak Chanel, cechuje się wyjątkowo dobrym krojem. Oznacza to, że wszystkie elementy plecaka zostały wykonane tak, jak życzył sobie tego projektant. Chciał on zwrócić uwagę na sam kształt plecaka i stworzył niejako bardzo ciekawą bryłę, w której wyróżniają się elementy, na których znajduje się logo marki Chanel. W ten sposób, plecak przyciąga wzrok, ale jednocześnie jest plecakiem, który nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Dla ludzi, którzy rozumieją modę oraz wiedzą, czym jest połączenie stylu, gracji i prawidłowo wykreowanych kształtów – plecak Chanel, będzie idealnym rozwiązaniem na każdą okazję.

 


Klasyczna brązowa torebka Chanel


Chanel, jako projektant i producent mody, znajduje się w absolutnym topie, również jeśli chodzi o produkcję torebek dla kobiet. Do niedawna, Chanel znany był z produkcji torebek tak zwanych wieczorowych, zwane one były torebkami vintage. Dziś torba Chanel, dostępna jest już na rynku i idealnie sprawdza się nie tylko na wieczorowe eleganckie przyjęcia lub wydarzenia,ale także dodaje kobiecie pewności – również na co dzień.

torba chanel


Brązowa, klasyczna torba Chanel, jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej kobiety, kobiety, która ma coraz więcej na głowie i również we własnej torebce. Chanel wyszedł z przeświadczeniem, że przecież torba Chanel, może służyć swojej właścicielce w każdym momencie dnia, wcale nie musi być to specjalna okazja. Tak też powstały klasyczne, pojemne ale i gustowne torby. Ta skórzana, wykonana bardzo delikatnie i gustownie torba, posiada niezwykle dużą pojemność. Brązowa skóra, nie odznacza się specjalnie na tle innych torebek, za to bardzo ładnie wyeksponowany został sam uchwyt torebki, który jest połączeniem splotu delikatnego łańcuszka z wyrazistą skórą. Torba posiada cechy torebki na każdą okazję i to czyni nią wyjątkową.


Cena detaliczna ok 3500PLN


Inne ciekawe poradniki: Plecak dla mamy oraz Torbo plecak - praktyczny bestseller

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem