W PONIŻSZYCH SPRAWACH PROSIMY O KONTAKT:

sklep@brytyjka.pl
tel: 883 886 333

 

ZWROT LUB WYMIANA? TO PROSTE

ZWROT BRYTYJKA

Nie obawiaj się jeżeli kupiłaś(eś) rzecz w nieodpowiednim rozmiarze lub odcieniu. W Naszym sklepie, masz  prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 30 dni od dnia otrzymania przesyłki.

 

Przeczytaj, jak oddać lub wymienić produkt:


1. Napisz do nas maila (na na adres sklep@brytyjka.pl) o temacie ZWROT lub WYMIANA - w odpowiedzi prześlemy formularz zwrotu oraz adres do odesłania produktu.. Nie ma konieczności podawania powodu zwrotu, chociaż będziemy wdzięczni za taką informację – może okazać się przydatna przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.

2. Wydrukuj, wypełnij i podpisz dokument zwrotu, który prześlemy Tobie na maila. (Jeśli nie masz możliwości wydruku formularza możesz również własnoręcznie wyisać zwrot wzorując się na treści formularza).

3. Do paczki ze zwracanym produktem włóż:
- dokument potwierdzający zakup (paragon, fakturę)
- podpisany formularz zwrotu
- produkt (w stanie bez śladów użytkowania)

4. Zwrot odeślij do nas poprzez Pocztę Polską, dowolnym Kurierem, adres to:

Sklep Julia, 1go maja  13, 78-400 Szczecinek

lub Paczkomatem PZD01G  Połczyn Zdrój ul Piwna 2 przy sklepie Sano. Zwracany lub wymieniany produkt odsyłasz na swój koszt.

5. Zwrotu wpłaty dokonamy przelewem bankowym w przeciągu 5 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu.

jak zrobić zwrot


Pamiętaj:

- Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.REKLAMACJE

 

Na wszystkie produkty kupione w sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu.
 

Jak zareklamować produkt:


1. Wyślij do nas maila, na adres sklep@brytyjka.pl w tytule wiadomości wpisując „REKLAMACJA”. W treści krótko opisz zaistniałą sytuację.

2. W odpowiedzi otrzymasz od Nas formularz reklamacyjny, oraz adres gdzie odesłać towar. Formularz wydrukuj i dokładnie wypełnij. Jest to jednyny niezbędny dokument do przyjęcia reklamacji. (Jeśli nie masz możliwości wydruku formularza reklamacyjnego możesz również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza).

3. Reklamacje rozpatrywane są max. w przeciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji - towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) - zwrócimy Tobie równowartość ceny produktu i koszty przesyłki.

 

Pamiętaj:

- Reklamowany produkt odsyłasz na swój koszt. Towar możesz odesłać do nas poprzez Pocztę Polską, dowolnym Kurierem lub Paczkomatem (nasz paczkomat PZD01G  Połczyn Zdrój ul Piwna 2 przy sklepie Sano).

- Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.


Adres do wysyłki zwrotów i wymian:

Sklep Julia, 1go maja  13, 78-400 Szczecinek

 

Zwroty i reklamacje przyjmujemy także poprzez paczkomat PZD01G  Połczyn Zdrój ul Piwna 2 przy sklepie Sano

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem