Zestaw z torbą skórzaną typu worek


Letnie miesiące to nie zawsze przyjemne ciepło, upały i słońce. Czasem zdarzają się chłodniejsze dni, czy wieczory, no i wtedy trzeba sięgnąć po ubrania z długim rękawem. Zaprezentowana tutaj stylizacja jest właśnie idealna na wyjścia, kiedy wakacyjna pogoda nie do końca nas rozpieszcza.

Na pewno pierwsze co rzuca się w oczy, przynajmniej w moje, to ta nietuzinkowa narzutka o ciekawym fasonie. Ma bardzo przyjemną kolorystykę, z zewnątrz modna szarość, wewnątrz romantyczny róż. Wspominałam już o super fasonie, a dodatkowo muszę zwrócić uwagę na świetne, ogromne wręcz kieszenie tego uroczego płaszczyka. Generalnie patrząc na tę stylizację bardzo podoba mi się pomysł "podwójnych kolorów", czyli szara narzutka i szare spodnie, różowe wnętrze narzutki i różowa bluzeczka oraz czarna torebka i czarne buty. Niestety bluzeczki prawie nie widać, ale mogę stwierdzić po sympatycznym, pastelowym różu, że niezależnie od kroju, sama pewnie chętnie bym ją założyła.

 

Stylizacja modowa EstelleFashion


Spodnie klasyczne, moje uznanie zdobywają na pewno za odcień, bo przepadam za szarościami. Jeśli chodzi o buty i torebkę, to zanim napiszę kilka słów o nich osobno, muszę zwrócić uwagę na fakt, że zostały do siebie dopasowane po prostu idealnie, jak gdyby były z kompletu. Ten sam odcień czerni, ten sam (no, może jednak nie ten sam, ale nie wnikajmy w szczegóły, ważne, że wyglądają identycznie) materiał, ale przede wszystkim te ozdobne łańcuszki, naprawdę ma się wrażenie, że to zestaw. No i jakże niebanalny! W slip-on'ach zakochałam się od razu, a to do mnie niepodobne, bo ten rodzaj obuwia raczej nigdy nie był w moim stylu. Te jednak wyglądają bardzo elegancko, zupełnie nie jak takie klasyczne slip-on'y, które omijałam wzrokiem. Ozdobione schludnymi łańcuszkami, intensywnie czarne, dla mnie trafione w dziesiątkę. Zresztą podobnie jak torba skórzana, o której na wstępie też mogłabym powiedzieć, że dziwię się, że mi się spodobała, bo zwyczajnie nie lubię czarnych torebek. Ta jest takim wyjątkiem, jak buty, bo ma bardzo interesujący fason, jest duża i pojemna, no i wyposażona w uwielbiane przeze mnie, złote łańcuszki.
 

Podobne torebki znajdziecie tutaj: biała torebka worek oraz torebka młodzieżowa Atmosphere.

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem