ZOSTAŃ AMBASADORKĄ NASZEGO SKLEPUW wielką chęcią podejmujemy się kolaboracji z blogerami i blogerkami mieszkającymi w Polsce i poza granicami. Zaufało nam wiele popularnych i mniej znanych blogów z którymi mieliśmy przyjemność współpracować zarówno doraźnie, jak i przez dłuższy czas. Wszytko zależy od chęci i możliwości danej osoby, dlatego do każdego zapytania przysłanego od Was podchodzimy indywidualnie i staramy się zaoferować najbardziej przejrzyste warunki dla obu stron.


Jakie blogi preferujemy?

W naszym bogatym doświadczeniu w kontaktach z influencerami można wymienić blogi modowe, oraz lifestylowe i ogólnotematyczne. Z wszystkich najmocniej cenimy blogi o modzie damskiej oraz męskiej z naturalnym ruchem użytkowników i zaangażowaną społecznością. Modne stylizacje, inspiracje, lookbooki - jeśli lubisz robić zdjęcia w których moda gra pierwsze skrzypce, to z pewnością Twój blog zasługuje na szczególną uwagę. Doceniamy również osoby, które robią dobrej jakości zdjęcia. Choć nie wymagamy zdjęć wykonanych przez zawodowca, to znajomość podstaw fotografii lub korzystanie z usług takiej osoby z pewnością jest dla potencjalnego influencera dużym atutem.


Wasze media społecznościowe

Jeśli posiadasz sprawnie funkcjonujący fanpage na Facebooku, profil na Instagramie, czy kanał YouTube - możesz być pewna, że odezwiemy się do Ciebie. Zależy nam na blogerach z realnymi i aktywnymi followersami. Otwarcie wykluczamy polubienia i komentarze pochodzące z wymian, grup wsparcia, które nie mają nic wspólnego z naturalnym zaangażowaniem fanów. Po ostatniej aktualizacji algorytmu facebooka nie liczy się liczba fanów, tylko ich zaangażowanie, dlatego w naszym procesie rekrutacji bierzemy pod uwagę przede wszystkim aktywność fanów na profilach.


Jakie formy współpracy proponujemy?

Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły odnośnie tego jak lubicie współpracować ze sklepami. Niczego nie narzucamy i każdą umowę możemy zmodyfikować pod Wasze oczekiwania. Wśród standardowych działań kooperacyjnych z blogerami, proponujemy:

- realizację sesji zdjęciowej (wykonanie zdjęć lookbookowych)
- współpraca barterowa lub odpłatna (oparta na publikacji recenzji produktu)
- dodanie banera na blogu
- posty z naszymi produktami na social mediach: facebook oraz instagram
- organizacja konkursów
- przygotowanie krótkiego filmu z prezentacją produktu na kanale YouTube


Jesteś zainteresowana/ny?

Poszukujesz nowych inspiracji, a nasze produkty w jakiejś części odzwierciedlają Twoją modową tożsamość? Skontaktuj się z nami, podając w szczególności:

- link do Twojego bloga
- linki do social mediów

Adres do zgłoszeń: sklep@brytyjka.pl lub poprzez poniższy formularz kontaktowy. Na maile odpowiadamy w ciągu 48 godzin. Pozdrawiamy!
 

Współpracowaliśmy z:
xavilove
 


 

E-mail: sklep@brytyjka.pl
Telefon: 883 866 333

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem