Torebka młodzieżowa Atmosphere w stylizacji


Elegancki, dwuczęściowy komplecik wcale nie musi być nudny i zakładany wyłącznie przy jakiejś okazji, wymagającej oficjalnego stroju. Wręcz przeciwnie, zaprezentowana stylizacja pokazuje, że taki komplet idealnie nadaje się na zwyczajne wypady do miasta. Wszystko dzięki kolorystyce i przyjemnym dla oka azteckim wzorom.

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że komplet jest niezwykle kobiecy. No bo umówmy się, takie komplety mogą być różne. Dziesiątki fasonów, wzorów, jedne mocno przesadzone, kojarzące się z weselami i w zasadzie tylko na tego typu imprezy się nadające, a inne typowo w babcinym stylu. Tutaj mamy natomiast fason idealny i jak już wspomniałam bardzo kobiecy, bo po pierwsze uwydatnia damskie walory i po drugie odsłania nogi, nie można więc powiedzieć, że jest skromny. Poza tym jest zupełnie niezobowiązujący- widząc mnie w takim komplecie nikt nie pomyśli, że właśnie idę na wesele albo do kościoła na komunię siostrzeńca. Ujęły mnie również urocze siateczkowe, mam wrażenie, że i lekko połyskujące wstawki zarówno na spódniczce, jak i żakiecie, a także zamek w żakiecie, bo niby czemu zawsze i wszędzie miałyby być nudne, oklepane guziki?

 

torebka młodzieżowa różowa


Dajmy odetchnąć temu naprawdę godnemu uwagi kompletowi i skupmy się na dodatkach, bo w tej kwestii też mam sporo do powiedzenia, a w zasadzie skupię się na torebce. Nie wiem, czy coś jest ze mną nie tak (nie no, wszystko w porządku- ja po prostu uwielbiam torebki), ale w przeglądanych przeze mnie stylizacjach nie natrafiłam jeszcze na torebkę, która choć trochę by mi się nie podobała i o której mogłabym powiedzieć, że to pomyłka producenta. Ten przypadek oczywiście nie jest wyjątkiem, bo torebeczka jak najbardziej trafia w moje poczucie estetyki. Co prawda za różem nie przepadam, ale też nie wykluczam go zupełnie. Ten odcień różowego bardzo dobrze komponuje się z kolorystyką kompletu. W torebkach lubię ciekawe, charakterystyczne detale i tutaj ich nie zabrakło, w szczególności mam na myśli metalowe wstawki w postaci łańcuszków na pasku i, nazwijmy to różków torebki, a także ozdoba w formie suwaka na jej klapie.

Jak widać, na powyższym przykładzie, możliwości producentów w kreacji nowych fasonów torebek ogranicza tylko wyobraźnia,… no i oczywiście musimy też znaleźć odpowiedni sklep z torebkami :)

 

tanie torebki damskie

 

Zapraszam także do przeczytania: torebka damska Atmosphere oraz Biała torebka na lato.

Ola
Zespół Brytyjka.pl

 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem