Torebka łódka w wiosennej odsłonie


Błądząc po wielu stronach internetowych w poszukiwaniu ciekawych i stylowych wiosennych stylizacji, rzadko trafiam na look, który w stu procentach spełniałby moje oczekiwania. Zazwyczaj choć jedna część garderoby lub dodatek nie trafia w mój gust, czy to z powodu źle dobranej kolorystyki, czy też przez nieciekawy albo dziwaczny fason. Zawsze coś jest nie tak. I nagle... wow! To mi się podoba. Stylizacja bardzo w moim guście. Na tyle bardzo, że absolutnie nie mam się do czego przyczepić.

Cały ten strój, czyli szarości, biel oraz taki, mimo wszystko chłodny błękit, przywodzą mi na myśl zimę, która powoli, aczkolwiek skutecznie, wypierana jest przez słoneczną, ciepłą wiosnę. Mówiąc o wiośnie w kontekście tej stylizacji, mam na myśli tę niesamowicie żywą i radosną żółć torebki. Być może nieco mnie poniosło, jednak takie mam odczucia względem połączenia tych wszystkich ubrań i dodatków. Duże wrażenie zrobiła na mnie kurteczka, bo ma po prostu świetny fason, kolor, a do tego jest skórzana, co sobie bardzo cenię.

Ozdobiona w zasadzie chyba tylko zameczkami, a mimo to sprawia wrażenie "bogatej", luksusowej. Numer dwa tej stylizacji to dla mnie zdecydowanie torebka łódka. Jej kolor chwyta mnie za serce, trapezowaty fason chwyta mnie za serce, dodatki w postaci łańcuszków przy pasku również chwytają mnie za serce. Wniosek? Dla mnie torebka idealna. Niewielka, schludna, solidnie wykonana. Niesamowita ozdoba i dopełnienie całości stroju. Spodnie także są trafione w dziesiątkę. Przepadam za szarościami, a dodatkowo ten legginsowy fason jeansów bardzo mi się podoba.

Idealnie dopasowane, podkreślają kobiece walory i dodają nieco drapieżnego charakteru. Czapki z głów (a z pewnością czapka z mojej głowy) również przed butami. Bardzo eleganckie szpilki, niezwykle kobiece. Nie mam szarych butów w swojej kolekcji i teraz widzę, jak ubogą w związku z tym kolekcję posiadam. Są bardzo smukłe, wydłużają optycznie i idealnie podkreślają (i tak już wystarczająco podkreślone przez spodnie) nogi. Według mojej opinii stylizacja na szóstkę z plusem!


Polecam też wpisy: festival look oraz pudrowy róż

Ola
Zespół Brytyjka.pl

torebka łodka

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem