Torby z materiału - wyraź siebie!

 

W dobie, kiedy mamy coraz większą świadomość o wartości środowiska naturalnego, jego zasobów oraz ochrony dóbr naturalnych, coraz częściej wybieramy ekologiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego rozwiązania. Jednym z takich trenów, rozwijającym się mocno w ostatnich latach, a przez to coraz lepiej widocznym wśród wielu osób w różnym wieku, jest wybór torby materiałowej. Obecnie nie jest to jedynie ekwiwalent torebki foliowej na zakupy, to również sposób, w który możemy budować swój image!

torby z materiału


Torby z materiału - niegasnący trend


Szczególną popularnością cieszą się u młodych osób, jednak w żadnym wypadku nie jest to regułą, gdyż starsze wiekowo osoby doceniają je między innymi za wielofunkcyjność i praktyczność.  Torby materiałowe mogą towarzyszyć w każdym momencie: zarówno podczas romantycznej kolacji, randce czy na wypadzie z przyjaciółmi do kina, a także do szkoły czy do miejsca pracy. Bardzo często jest tak, że potrzebujemy zabrać ze sobą nieco więcej rzeczy, niż może zmieścić się w torebce, dlatego warto zaopatrzyć się w jedną.

torba materiałowa

 


Z czego wykonana jest taka torba?


Przeważnie są to tkaniny naturalne, typu bawełna lub len. Czasami można spotkać torby z materiału wykonane z poliestru. Bardzo często producenci oferują w swojej ofercie torebki z wodoodpornej tkaniny, co jest dodatkowym atutem. Fantazyjne nadruki o soczystych, żywych barwach i ciekawych wzorach to tylko jeden ze sposobów, w jaki można wyrazić swoją osobowość, podkreślić przynależność do jakiejś grupy lub po prostu poprawić sobie samemu dzień dzięki odpowiednio dobranemu hasłu. Taka torba to również idealny pomysł na prezent urodzinowy. Wygoda i praktyczność podbije serca wielu osób, szczególnie jej możliwość do wielu wcieleń. Torebka może przydać się zarówno jako dodatkowa torba na zakupy, czy nawet jako torba, gdzie złożymy rzeczy na fitness.

 

      
Wiele firm oferuje wydrukowanie na worku własnoręcznie ułożonego napisu, jaki chcielibyśmy, aby zaistniał na torbie. Oryginalność i kreatywność bardzo mile widziane!

 


Różne kształty toreb


Torebki z materiału przeważnie spotyka się w dwóch podstawowych formach: jako takie typowe z uszkami, odpowiednio dłuższymi lub krótszymi do przewieszenia na ramię oraz typ z bawełnianym sznurkiem, który można regulować i dostosować do swoich potrzeb. Ten drugi typ może nawet pełnić rolę wygodnego plecaczka, w którym zabierzemy wszystkie niezbędne rzeczy, jakie nam przyjdą do głowy. Czy to wycieczka rowerowa, czy nawet jogging: z torebką materiałową zawsze będzie ci wygodnie!


Łatwość w utrzymaniu w czystości


Torebki materiałowe mają tę zaletę nad innymi, że stosunkowo łatwo jest doprowadzić je do czystości. Można je prać już w temperaturze 30 stopni w pralce z rzeczami w zbliżonym kolorze, aby uniknąć zafarbowania.

 

torby materiałowe


Moda na ramieniu
 

Prezentowane torebki  to także idealne pole do popisu, jeśli chcesz się pochwalić swoim obyciem w wielkim świecie! Co sezon tysiące projektantów tworzy masę unikatowych wzorów, dostępnych w sprzedaży. Wielkim powodzeniem cieszą się też rzeczy robione tradycyjnie, tak zwane handmade.


Zapraszamy również do lektur: Torebka Dior oraz Torebka River Island
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem