Torby młodzieżowe VS Plecaki młodzieżowePlecaki nieodłącznie kojarzą się ze szkołą, czy uczelnią. Ciężko przecież nosić książki, zeszyty i inne przybory w worku, czy reklamówce. Można by narazić się na śmiech i wytykanie palcami, a w przypadku w szczególności uczniów szkół podstawowych, również na zbieranie tychże książek i przyborów z ziemi, ponieważ taka reklamówka zwyczajnie porwie się od kilogramów, które biedne dzieci muszą codziennie nosić do szkoły :) Świetną alternatywą dla plecaków szkolnych są torby młodzieżowe.


Poniżej torby młodzieżowe ze sklepu Brytyjka.pl


1. Model BV45 dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/teczka-meska-skorzana-na-ramie-szara-bv45-id-692.html

 


torby młodzieżowe na ramię

2. Poniżej, model BV67 oraz mała raportówka BV15. Dostępne pod tym linkiem: https://www.brytyjka.pl/torby-ze-skory-naturalnej-cat-37.html

torby młodzieżowe vintage

 

 

 

torby młodzieżowe

 

 

Często studenci spieszący się na wykłady mają właśnie takie torby. Są one raczej uniwersalne, idealne dla dziewczyn i chłopaków. Oczywiście na większy wybór mogą liczyć dziewczęta, chociażby ze względu na kolory i wzory takich toreb, bo chłopcy przecież nie wybiorą różowej torby w kwiatki, słodkie kotki, czy inne "babskie motywy" :) Zresztą dla młodych panów chyba nie ma większego znaczenia styl torby, ważne, żeby była po prostu męska i spełniała swoją funkcję. Warto jednak pamiętać, że duże ciężary lepiej jest nosić w plecaku, który równomiernie rozkłada ów ciężar, a zatem dbamy wtedy o swój kręgosłup.


Propozycja miejskich plecaków z kolekcji Brytyjka.pl:

Sprawdź nasze pod tym linkiem > PLECAKI <
 

plecaki skórzane


Zespół Brytyjka.pl
Polecamy również poniższe skórzane torby młodzieżowe:

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem