Torba z frędzlami – idealna do stylu boho


Szukając nowych inspiracji i ciekawych stylizacji, co jakiś czas siadam przed monitorem i spędzam tak godzinkę, dwie. Czasem znajduję absolutne perełki, czasem się wzoruję, czasem jestem tak zachwycona, że staram się znaleźć identyczne ubrania, czy dodatki, jakie użyto w danej stylizacji albo zmieniam coś minimalnie, żeby dodać strojowi własnego charakteru. Najczęściej jednak znajduję propozycje, które nie są trafione, którym brakuje tego czegoś, które są nudne albo po prostu kompletnie nie pasujące do mnie i do mojego stylu.

Takie właśnie zdanie miałam odnośnie zaprezentowanej tutaj stylizacji. Rzuciłam tylko okiem i już miałam nacisnąć "x" zamykający stronę, ale jednak coś nie pozwoliło mi tego zrobić, a tym czymś była torebka. Tylko jej się przyglądałam, tylko na nią zwróciłam uwagę. I kiedy tak patrzyłam, okazało się, że oprócz torebki także buty nie są takie złe, a i szorty mogłabym nosić z zadowoleniem. Jedyne co pozostało niezmienne to niechęć do bluzeczki, która kompletnie nie jest w moim guście. Jednak co tam bluzka, skoro na drugi rzut oka udało mi się zauważyć tu tyle interesujących rzeczy. Nad spodenkami nie będę się rozwodzić- ot, zwyczajne czarne szorty, fajne, ale zwyczajne. Natomiast więcej z pewnością powiem zarówno o butach jak i o torebce.

torba z frędzlami boho


Frędzle, dużo frędzli, frędzelkowe szaleństwo. Kiedyś bardzo nie lubiłam się z frędzlami, od niedawna nieśmiało się z nimi zaprzyjaźniam. Sandałki na szpilce pięknie podkreślają nogi, choć niestety ja mogę na takie tylko popatrzeć. Przyczyna jest bardzo prosta- chodzenie na tak wysokiej szpilce jest nie dla mnie, połamane nogi gwarantowane. Za to torba z frędzlami jest już zdecydowanie dla mnie. Przede wszystkim jest w fantastycznym kolorze. Uwielbiam brązy i ten naprawdę mnie urzekł. Poza tym podoba mi się wyjątkowe zdobienie rączek torebki, subtelna plecionka, która nadaje torbie niesamowitego charakteru i uroku. Oczywiście jak dla mnie brakuje regulowanego paska, choć być może jest w zestawie. Torebka jest zdecydowanie numerem 1 tej stylizacji.

 

 

Zapraszam też do przeczytania: zestaw ze skórzaną torebką typu worek oraz torba z frędzlami oraz czerwień.

 

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem