Torba z frędzlami i wyrazista czerwień


Koniec wakacji to na szczęście jeszcze nie koniec lata, choć trzeba przyznać, że niestety już coraz mniej słoneczka. Nie będę jednak przesadzać, ponieważ temperatury nadal są bardzo przyjemne, właściwie jak dla mnie w sam raz, bo nie jest gorąco, a do zimna też wiele brakuje. Dlatego też, mimo że wychodząc z domu zabieram już ze sobą coś na długi rękaw, zainteresowała mnie ta stylizacja. Oczywiście głównie ze względu na najbardziej wyróżniający się moim zdaniem element, czyli luźną, różową bluzkę. Nieco zbyt krótka na sukienkę, świetnie sprawdza się jak widać w roli tuniki. Może i róż nie należy do moich ulubionych kolorów, ale nie kłuje mnie w oczy jakoś specjalnie, dzięki czemu mogę stwierdzić, że jest nawet całkiem przyjemny. Poza tym nawet nie o kolor tu chodzi, a przede wszystkim o niebanalny, niezwykle fantazyjny fason. Zwiewna, lekka, zakochałam się w falbankach zdobiących rękawki i dół bluzki. Interesująca, oryginalna, być może dlatego nawet ten róż mi odpowiada.
 

Chodzą za mną od dawna identyczne legginsy jak te tutaj i sama nie wiem, dlaczego w takim razie jeszcze nie stałam się ich posiadaczką. Muszę to zmienić, bo takie legginsy imitujące skórę (a może i są skórzane) są bardzo efektowne i ilekroć nie mijam na ulicy dziewczyn w takich spodniach, zawsze odnoszę wrażenie, że pasują one do wszystkiego, bo przecież owe dziewczyny noszą się bardzo różnie.

torby z frędzlami


Muszę wspomnieć o torebce, która też prezentuje się bardzo elegancko, a przede wszystkim wygląda na solidnie wykonaną, co jest jedną z najważniejszych cech torebki z frędzlami, jeśli nie najważniejszą (dla mnie akurat najważniejsza jest kwestia wizualna ;)). Doskonale dopasowana do legginsów, idealnie współgra z różem. Ozdoba w postaci frędzelków jest przede wszystkim ozdobą ze smakiem, bo frędzelki frędzelkom nierówne i często widzę nieudolnie wykonane torby, którym frędzle szkodzą jeszcze bardziej niż gdyby ich nie było. Ta torba ma zatem klasę, niezły fason i dużą pojemność, a ja duże torby po prostu u-wiel-biam! :)

 

Zapraszam także do przeczytania: stylziacja neonowa oraz kobaltowa sukienka.

 

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem