Torba shopper - czarna, ponadczasowy klask


Nowy rok, wyprzedaże, promocje i obniżki. Postanowiłam więc zaszaleć i kupić sobie nową torebkę. Ten sezon przyniósł nieco zmianę z trendach torebkowych. Modne są minimalistyczne modele, a takich w szafie nie mam. Chęć posiadania modnej torebki popchnęła mnie więc do sklepu. Jaki był efekt moich poszukiwań? Poszłam po małą, zgrabną torebkę, a w moje ręce trafiła torba shopper.

torba shopper czarna

Małe torebki zupełnie do mnie trafiały. Z chęcią popatrzyłam co jest teraz modne, ale to torebki shopperki są moimi ulubionymi. Od kilku sezonów torebka shopperka towarzyszy mi przy zarówno sportowych, jak i casualowych stylizacjach. Torby shopper bag podbiły moje serce i jakoś ciężko mi się z nimi rozstać. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są takie zwykłe, proste, bez udziwnień, a jednocześnie bardzo wygodne, estetyczne i funkcjonalne.

torba typu shopper bag

Wystarczy popatrzeć na blogi modowe. Wszystkie fashionistki wręcz gloryfikują ten typ torebek. I ja mam tak samo. O tym, że torba typu shopper bag jest bardzo wygodna, nie trzeba chyba przekonywać żadnej kobiety. Te torebki idealne są do pracy, szkoły czy na zakupy. Pomieszczą wszystkie kobiece drobiazgi, zakupy, zeszyty, drugie śniadanie i wiele więcej. Zastosowanie wygodnej i praktycznej torby typu shopper ogranicza w zasadzie tylko nasza wyobraźnia. Jeśli chodzi o materiał – ja jestem wierna skórze. Ale wśród shopperek znaleźć można modele z ekoskóry, tekstyliów czy innych materiałów syntetycznych. Także jak widać, nie dla mnie trendy. Poszłam po małą torebkę, wyszłam z dużą – ale za to jakże piękną i wygodną shopperką.


Zapraszam też do wpisów: plecaki na jedno ramię oraz portfele ze skóry naturalnej czy eko?

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem