Torba dla nauczyciela

 

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Warto pomyśleć o solidnej torbie nauczycielskiej. Odpowiednio dobrana, w dużym stopniu może ułatwić pracę. Jak wiadomo, nauczyciel musi transportować do szkoły ogromne ilości kartkówek, sprawdzianów, podręczników i wielu innych pomocy naukowych, a oprócz tego wiele swoich osobistych drobiazgów. Wspomniana torba powinna być zatem poręczna i praktyczna.

torba dla nauczyciela

Powyżej: Torba ze skóry naturalnej - model BV45


O czym warto pamiętać wybierając torby męskie lub damskie dla nauczyciela


Torby dla nauczycieli, którzy na co dzień kształcą i nauczają swoich uczniów czy studentów rozmaitych przedmiotów i dziedzin, powinny cechować się kilkoma właściwościami. Przede wszystkim, powinny być pakowne, ponieważ przy tak dużej ilości niezbędnych do pracy dokumentów, nieduże torebki po prostu się nie sprawdzą. Albo będą nieestetycznie wyglądać przez zapakowanie ich po brzegi, albo ich żywot będzie krótkotrwały w wyniku przeciążenia materiałów. Poza tym, torby nauczycielskie powinny charakteryzować się nowoczesnym wyglądem i efektownym designem. Każdy przecież chce wyglądać efektownie i bawić się modą. Nie da się ukryć, że zdecydowana większość przywiązuję dziś do tych czynników bardzo dużą uwagę. W naszej ofercie znajdziesz wiele toreb damskich i męskich, które są nie tylko użyteczne, ale także doskonale wyglądają i pasują do obecnych trendów.

torby dla nauczycieli

Powyżej: torba marki Belveder - BV35


Szeroka gama wyboru dla każdego


Naszą pierwszą propozycją są torby ze skóry naturalnej. Elementy tej serii zostały precyzyjnie wykonane ze skóry stanowiącej bardzo solidny materiał, który gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Torebki naszych producentów odznaczają się eleganckim wyglądem i pojemnością. We wnętrzu znajdują się aż trzy kieszenie, w tym dwie na zewnątrz oraz praktyczne organizery na długopisy czy wizytówki. Torby zostały już zaimpregnowane.

torba nauczycielska

Powyżej: model torby z naszej oferty - BV45


Bardzo dobrym wyborem jest również klasyczna aktówka. Zarówno męskie jak i damskie modele wyglądają niezwykle elegancko. To model, który jest przeznaczony dla osób lubiących otaczać się rzeczami nowoczesnymi oraz wykonanymi z dbałością o szczegóły. Został wykonany ze skóry naturalnej, dlatego nie może dziwić piękny wygląd. Poza tym, posiada praktyczne przegrody, niezbędne w przypadku toreb dla nauczycieli. Mocnymi punktami są także możliwość pomieszczenia formatu A4, stópki oraz dopinany, regulowany pas nośny.

torba nauczyciela


Każdemu nauczycielowi przyda się także czarna klasyczna listonoszka, która charakteryzuje się precyzją wykonania oraz niezwykłą elegancją. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę efektownych projektów toreb dla nauczycieli. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto pamiętać by torba posiadała kieszeń na zamek, na telefon, pojemne przegródki czy dodatkową kieszeń na notebooka bądź laptopa, które są coraz częściej wykorzystywane podczas zajęć. Posiadamy szeroki wybór modeli, które mieszczą format A4 oraz posiadają regulowane pasy nośne, dzięki czemu noszenie toreb po szkolnych korytarzach nie stanowi żadnego dyskomfortu.

 

Inne nasze poradniki: Wybieramy plecak do sukienki oraz Neseser damski na dokumenty.

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem