Stylizacja w neonem w roli głównej


Nigdy w życiu nie miałam ubrania w neonowym kolorze. W zasadzie nigdy nie miałam niczego w neonowym kolorze. Dlaczego? Bo jakoś tak beznadziejnie się to dla mnie prezentuje. Drugim powodem jest też to, że nosząc neonowe ciuszki, rzucamy się w oczy i to mocno. A ja zazwyczaj nie lubię się wyróżniać aż tak, nie przepadam za byciem w tak zwanym centrum uwagi, a taki neon na moim ciele z pewnością przyciągałby spojrzenia. Zatem nie, ubrania, czy dodatki w neonowych kolorach odpadają.

Takie było moje zdanie do momentu, aż natknęłam się na zaprezentowaną tutaj pomarańczową, neonową sukienkę. To mi się podoba! Choć zdaję sobie sprawę, że może to być wyłącznie zasługa dobrych zdjęć. Jednak tak czy inaczej, taki pomarańcz jest jedynym neonem, z tych, które do tej pory widziałam, jaki mogłabym dopuścić w swojej szafie. Sukienka jest niesamowicie ciekawa i zawdzięcza to w głównej mierze właśnie neonowemu kolorkowi, który tworzy cudowną parę wraz z letnią opalenizną. Sam fason również bardzo mi odpowiada, jest luźna, zwiewna, ma pięknie, chociaż niby nie jakoś nadzwyczajnie, zdobiony tył. Świetna propozycja na upały, które na szczęście już za nami.


 

Torebka worek skórzanyPoza sukienką bardzo podobają mi się także lekkie sandałki bogato zdobione cyrkoniami, czy innymi kamyczkami, w każdym razie cieszącymi oko świecidełkami :) Moją uwagę zwróciła także torebka worek ze skóry, który gdyby nie miał paska, równie dobrze mógłby być plecaczkiem. Bardzo przyjemny fason, jakieś minimalistyczne zdobienia w postaci zamka błyskawicznego i metalowych wstawek- całość prezentuje się zachęcająco, tym bardziej, że przepadam za takim fasonem, a gdyby tak jeszcze dorwać ją w innym kolorze, na przykład w jakimś ciepłym odcieniu brązu, to byłby już szczyt marzeń. Ja po prostu mam jakąś dziwną manię i unikam jak ognia czarnych torebek, jednak kiedy przyglądam się tej torebce, to zastanawiam się skąd u mnie ta mania. Może dotychczas natrafiałam po prostu na tandetne czarne torby, nie wiem, kiepsko wykonane, bardzo drogie i niechęć do nich tłumaczyłam sobie czarnym kolorem? Nie mam pojęcia, ale kto zrozumie kobietę... Taka torebeczka jest niezwykle efektowna i z pewnością zasługuje na uwagę.

 

Inne podobne torebki zobaczycie tutaj; biała torebka worek na lato, jak również tutaj - torebka i azteckie klimaty

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem