Shopper bag – torebka idealna!


Shopper bag nazywana jest przez wiele kobiet torebką idealną. Duża, poręczna, wygodna, praktyczna, pasująca do niemal każdej stylizacji. Nie można się więc dziwić, że te duże torebki damskie shopperki królują na ulicach i są jednym z ulubionych modeli kobiecych torebek.

Torebka marynistyczna shopper bag

Klasyczne shopper bag mają prosty fason nawiązujący do kształtu toreb zakupowych. Stąd właśnie ich nazwa. Torebki te łączą w sobie pojemność, wygodę użytkowania i prostotę formy. Doskonale sprawdzą się na co dzień, a także na bardziej oficjalne wyjścia. Wszystko zależy od tego na jaką shopperkę się zdecydujemy i z jaką stylizacją połączymy.

Torebka shopper bag skórzana

Shopper bag produkowane są z różnego rodzaju materiałów. W klasycznym wydaniu shopperki robione są ze skóry. Te idealne będą do eleganckich stylizacji. Pasują zarówno do pracy jak i na popołudniowe wyjście do kina. Niestety skórzane shopperki nie należą do tanich. Jeśli jednak chcemy cieszyć się eleganckim wyglądem i konkurencyjną ceną możemy zdecydować się na skórę ekologiczną. Do luźniejszych stylizacji warto sięgnąć po shopperkę z materiału. Taka torebka jest lekka, poręczna i świetna na zakupy. W klasycznym połączeniu z jeansami, t-shirtem i trampkami jest świetna na każde mniej oficjalne spotkanie. Nowością na rynku shopperek są tzw. jelly bag czyli shopperki gumowe. Shopperka w tym wydaniu świetna będzie na plażę, piknik, zakupy. Nie przyda się na oficjalne wyjścia, ale wszędzie tam, gdzie torebka skórzana mogłaby się uszkodzić, jelly bag będzie niezastąpiona.

shopper bag


Zapraszam do wpisów: Torebka must have oraz modne modele toreb męskich.

Zespół Brytyjka.pl
Nikola

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem