Plecaki szkolne, turystyczne, na rower, do biegania


Kiedy kupuję plecak, zazwyczaj kieruję się ceną. Oczywiście najpierw to model, wzory i kolorystyka muszą wpaść mi w oko, ale kiedy już decyduję się na zakup, to właśnie cena odgrywa najważniejszą rolę. Jeśli chodzi o jakość wykonania plecaków, czy materiały z jakich je zrobiono - to jakby mniej się dla mnie liczy. Pewnie dlatego, że plecaki nie są przeze mnie eksploatowane z taką częstotliwością, jak na przykład torebki i dlatego "wystarczają" mi na długo. Może właśnie z tego powodu nie zauważam, żeby plecak za "parę groszy" był jakimś wybitnie złym wyborem. Uwielbiam plecaki miejskie, materiałowe, o luźnych fasonach, takie rodem z lat 90-tych. Mam takich kilka i traktuję je głównie jako dopełnienie stroju i schowek na drobiazgi, jakie zawsze przy sobie noszę. Nie noszę w nich zakupów, więc nie muszą być wyjątkowo mocne. Mają być po prostu estetyczne wizualnie.

plecaki szkolne sklep brytyjka

Kiedy jednak kupuję plecaki turystyczne, cena zupełnie traci na znaczeniu. Często podróżuję zabierając ze sobą masę rzeczy i wtedy plecak jest dla mnie niezastąpiony. W tym wypadku nie musi być zatem ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny i wykonany z materiałów, którym mogę zaufać.

 

plecaki szkolne


Podobnie było w czasach szkolnych, kiedy mama kupując plecaki szkolne młodzieżowe dla mnie i rodzeństwa kierowała się właśnie ich jakością, a nie kwotą, jaką była zmuszona zapłacić, bo to miała być inwestycja na lata. Zazwyczaj takie plecaki były faktycznie świetne jakościowo, jednak niekoniecznie wizualnie, bo na to mama nie zwracała uwagi. To z kolei spotykało się z dezaprobatą jej pociech :)


Zapraszamy też do wpisów: plecaki które podbiły serca polek, oraz torby dla mężczyzny


Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem