Plecaki sportowe na jedno ramię – wielki come back


Od kilku lat moim nieodłącznym towarzyszem podróży jest dobry plecak. Niezależnie od tego czy wychodzę na spotkanie z przyjaciółmi, czy też wybieram się w podróż lub na wyprawę rowerową – plecak zawsze jest. Nic nie zastąpi wygodnego plecaka, uszytego z dobrego, wodoodpornego materiału. Wygoda i funkcjonalność to coś co lubię.

plecaki sportowe

Od dłuższego czasu korzystam ze sportowych plecaków, zakładanych na oba ramiona. Z odpowiednimi wzmocnieniami i zapięciami. Dzięki temu wiem, że nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach mój plecak nie będzie mi przeszkadzał i zostanie tam gdzie jest. Jednak przeglądając ofertę sklepów sportowych trafiłam na doskonałą alternatywę dla plecaka, z którego korzystam obecnie. To plecak sportowy na jedno ramię. Takie plecaki modne były kilka lat temu, ale jak widać moda lubi wracać.

plecaki na ramię

Plecak na jedno ramię zainteresował mnie ze względu na jakość wykonania, funkcjonalność oraz poręczność. Konstrukcja tego plecaka umożliwia swobodne przewieszenie go na skos – przez klatkę piersiową. Niewielkie rozmiary takich plecaków sprawiają, że są one świetne do codziennego użytku, a także podczas weekendowych wypadów za miasto. Plecaki na jedno ramię wyposażone zostały w odpowiednie komory i zapięcia, dzięki czemu są jeszcze bardziej wygodne w użytkowaniu.

 

Osobiście cieszę się, że moda na takie plecaki wróciła. Myślę, że będzie to mój kolejny zakup, który z powodzeniem będzie mi służył na co dzień Jeśli więc teraz ktoś zapytałby mnie czy warto kupić saszetkę – zdecydowanie odpowiem, że tak.


Zapraszamy też do przeczytania wpisów: plecak na walentynki, oraz jaki plecak sportowy wybrać?

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem