Plecaki młodzieżowe dla nastolatek, TOP trendy


Wybór odpowiedniego plecaka młodzieżowego jest dla uczniów bardzo ważny, gdyż to właśnie on prezentuje preferowany przez nich styl. Dlatego właśnie producenci oferują szeroki wybór tego produktu. Poznaj modne i praktyczne plecaki młodzieżowe, które sprawdzą się nie tylko do szkoły.


Plecak czy torba — poznaj wady i zalety


Wybierając produkt odpowiedni na zeszyty i książki, w pierwszej kolejności należy się zdecydować czy bardziej interesuje nas plecak, czy torba. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Torby bardzo często uzupełnione są o praktyczne przegrody na długopisy oraz kieszenie na dokumenty czy telefon komórkowy. Będą one także doskonałym wyborem dla osób preferujących bardziej oficjalny styl na uczelnię. Plecaki są zdecydowanie bardziej kolorowe, przez co często postrzegane są jako awangardowe. Najczęściej wybierane są przez osoby, które wolą swobodne stylizacje lub poszukujące świeżości w stylu. Zarówno torba, jak i plecak to bez wątpienia praktyczne i pojemne elementy młodzieżowej garderoby.

plecak mlodzieżowy dla nastolatki

Foto: dwa plecaki młodzieżowe dla nastolatek marki Black Sheep


Modne plecaki z możliwością personalizacji


W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się modne plecaki z możliwością personalizacji. Dotyczy to nie tylko modeli zamawianych u producentów, ale również wykonywanych samodzielnie. Wystarczy bowiem kupić gładki klasyczny plecak oraz uzupełnić go o modne naszywki, aby stworzyć swój indywidualny produkt. Przyczepianie ozdób nie stanowi żadnego problemu, ponieważ na rynku dostępne są dwa główne ich warianty. W pierwszym przypadku naszywki są zgrzewane na ciepło, czyli mocujemy je do torby lub plecaka po prostu przy użyciu żelazka. Druga możliwość to klasyczne użycie igły i nitki lub specjalnego kleju montażowego. Samodzielna personalizacja plecaka jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna oraz daje nieograniczone możliwości, jednak wymaga nutki kreatywności.


Plecaki młodzieżowe do szkoły z błyszczącymi elementami


W nadchodzącym sezonie w ofercie producentów nie mogło zabraknąć plecaków z błyszczącymi elementami. Najbardziej popularne modele łączą nadruki w postaci wesołych obrazków i napisów z tym właśnie motywem. Osoby chcące wyróżniać się w tłumie mogą także zdecydować się na plecak, który jest w całości błyszczący lub połyskujący.


Wesołe napisy i rysunki na plecaku


Wśród modnych młodzieżowych plecaków znajdziemy modele uzupełnione o wesołe napisy i zabawne rysunki. W zależności od wariantu zdobienie to może być nadrukowane lub też naszyte. Dostępne są także plecaki z haftowanym zdobieniem. W tej opcji najczęściej spotykane są florystyczne motywy. Nowoczesnym rodzajem tego rodzaju plecaka są modele ozdobione nadrukiem, który można samodzielnie wypełnić. Do tego celu służą nie tylko farby czy flamastry tekstylne, ale także koraliki, ćwieki czy dżety.


Plecaki młodzieżowe w stylu retro


Wśród plecaków młodzieżowych do szkoły dużą popularnością cieszą się także modele w stylu retro. Wykonane z wysokiej jakości skóry poddanej specjalnym zabiegom starzenia nadają stylizacji wyjątkowego charakteru. Będą one także Świetnym wyborem dla osób studiujących łączących pracę z uczelnią.


Przeczytaj także: Portfele damskie House, oraz Plecaki na studia.

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem