Plecaki męskie Fendi

 

Dodatki nas ubierają, uzupełniają nasz wizerunek. Dzisiejsza moda zaciera granice i odrębności. Dzisiejszy mężczyzna powinien o trendach w modzie wiedzieć niemal tyle samo co kobieta. Elegancki mężczyzna to nie tylko mężczyzna ubrany formalnie, to również ten, który ubrany sportowo wygląda doskonale. Bo styl w modzie to również niepowtarzalne gadżety takie jak markowe plecaki.


Włoski luz w kolekcji Fendi


Doskonałym przykładem niebanalnych dodatków męskich są plecaki marki FENDI. To włoski dom mody, znany na całym świecie i ceniony także przez światowe gwiazdy. Akcesoria FENDI są tak uznane i cenione, że plotka głosi, iż często chętni do kupna wyrobów FENDI wpisywani są na listę oczekujących nawet do 3 lat! Dom mody FENDI jest bowiem synonimem doskonałego stylu i prestiżu. Obok damskich dodatków takich jako luksusowe torebki ta włoska marka znana jest także z plecaków, które są ogromnie pożądane wśród celebrytów. Te plecaki to doskonałe połączenie niesamowitego stylu z luzem. To idealne gadżety dla mężczyzn mających dystans do siebie i doskonale orientujących się w światowych trendach w modzie.
 

Plecak Fendi z psotnymi oczami


Bardzo ciekawy jest plecak męski FENDI z serii Bag Bugs, uszyty z czarnej licowej skóry (dostępny pod ID 6050775001). Te plecaki męskie to element całej linii tej marki, której motywem przewodnim są właśnie małe, kolorowe stworki z dziwacznymi oczami. Bag Bugs to także breloki i torebki z małymi zwierzakami, które dzięki swoim właścicielom ożywają jak małe marionetki. To plecak dla mężczyzny który ma dystans do siebie i świata, który nie identyfikuje się wyłącznie z modą city, a wręcz przeciwnie chce pokazać, że elegancja i styl to nie tylko formalizm. Perfekcyjne wykonanie i niesamowita dbałość o takie detale jak suwaki czy idealnie dopasowana do ręki rączka stanowią znak rozpoznawczy FENDI. To plecak nie tylko na luźne, popołudniowe wyjścia ze znajomymi, to styl i elegancja sama w sobie.

plecaki męskie Fendi

Sportowy plecak męski od Fendi


Kolejną propozycją domu mody FENDI, którą znajdziecie jest również czarny plecak (ID 6050821001) w stylu mocno sportowym. Wykonany jest z nylonu oraz skóry naturalnej i jak wszystkie wyroby FENDI, uszyty we Włoszech. To również linia Bag Bugs, jednak jest zdecydowanie w bardziej sportowym stylu. Te plecaki sporotowe męskie przede wszystkim wyposażone są w dodatkowe, boczne otwarte kieszonki oraz w pierwszym wrażeniu – ozdobne górne patki, które okazują się być przedłużeniem suwaków od głównej komory. To doskonały nie tylko detal estetyczny, ale nade wszystko bardzo funkcjonalny pomysł, bowiem przedłużenia zamków po prostu poszerzają komorę główną plecaka. Pasuje idealnie do sportowych męskich stylizacji, dodając jej elegancji i smaku.

plecak męski Fendi


FENDI to wysmakowane i bardzo eleganckie dodatki. Nawet męskie plecaki to małe dzieła sztuki, które nadadzą charakteru i stylu każdemu modnemu mężczyźnie. Dedykowane są przede wszystkim do zamożniejszej grupy klientów, bowiem ich ceny są zbliżone do cen kilkuletnich samochodów. Jednak ich prestiż nie ma sobie równych.


Zapraszamy Was również do przeczytania wpisów: Mały plecak turystyczny, oraz Plecaki damskie Chloé i Burberry.

 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem