Plecaki do pracy typu business. TOP 3 fasony


Chociaż wielu z nas plecaki kojarzą się przede wszystkim z czasami szkoły, lub ewentualnie górskimi wyprawami, to ich zastosowanie jest znacznie szersze. Obecna moda jest na tyle uniwersalna, że wśród plecaków najdziemy także takie, które świetnie sprawdzą się do tego, by nosić je właśnie do pracy.

Plecaki przez wielu z nas zastąpione zostały torbami na ramię, jednak nie jest to najzdrowszy sposób na noszenie ze sobą przedmiotów. Na rynku dostępne są plecaki do pracy typu business, które nie tylko zapewnią nam komfort noszenia, ale także będą bardzo stylowe.

 

Propozycja pierwsza - UNIWERSALNY

 

Kompaktowy plecak męski do pracy - z opcją bagażu podręcznego do samolotu

 

plecak do pracyW dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi spędza całe dnie przed komputerem, bardzo często w nieprawidłowej postawie ciała, ważne jest o odpowiednie zadbanie o kręgosłup - zdrowym sposobem na to, by plecy mogły nieco odpocząć jest właśnie plecak. Oczywiście również w przypadku plecaka należy pamiętać o tym, by nie przesadzić z ilością noszonych w plecaku rzeczy, gdyż może to doprowadzić do nadmiernego obciążenia kręgosłupa. Zanim jednak zdecydujemy się na plecak, warto jest przemyśleć kilka ważnych kwestii dotyczących zakupu tego produktu.
 

- sprawdźcie wagę samego plecaka (plecaki męskie o wadze poniżej 1 kg zaliczane są do lekkich)
- bierzcie pod uwagę cechy dodatkowe, jak "wodoodporność", organizację przestrzeni wewnątrz, dodatkowe komory np. na laptopa
- zwróćcie uwagę na pojemność, plecaki do pracy powinny mieć przynajmniej 20L

 

 

plecak biznesowy

Dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/plecak-do-pracy-samolotu-czarny-expander-20-id-2122.html
Idealny jako plecak do samolotu jako bagaż kabinowy

 


Propozycja druga:

 

Wytrzymały, elgancki plecak do pracy z komorą na dwa laptopy i złączem USB

 

plecak do pracy czarny wytrzymały

 

Powyżej: najlepsza relacja JAKOŚĆ / CENA - czyli plecak do pracy z mijscem na dwa laptopy i złączem USB do ładowania powerbanka
Dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/czarny-plecak-meski-do-pracy-elegancki-exton-id-2120.html


 

 Jaki powinien być plecak do pracy?


Wygoda przede wszystkim - zanim zdecydujemy się na plecak powinniśmy móc go przetestować, dlatego jeśli mamy taką możliwość, załóżmy plecak w sklepie i wyregulujmy w nim wszystkie paski tak, aby był do nas dopasowany. Jeśli zamawiamy plecak przez internet i po otrzymaniu przesyłki okaże się, że nasz nowy plecak do pracy jest niewygodny to zdecydowanie powinniśmy go odesłać.


Odpowiednia pojemność - jeśli do pracy nosimy dużo rzeczy, np. swojego laptopa, czy inne istotne sprzęty, to wielkość plecaka ma znaczenie. Część plecaków ma wbudowaną kieszonkę na laptopa, dzięki której można odgrodzić go od reszty rzeczy. Jeśli do pracy nie potrzebujemy nosić zbyt wielu rzeczy to i tak ważne jest, by sprawdzić np. czy nasz lunchbox zmieści się w plecaku do pracy.


W dobrym stylu - w zależności od tego, jaki rodzaj pracy wykonujemy, różni się też dresscode, który nas obowiązuje. Plecak często może zaburzyć obowiązujące normy, dlatego ważne jest aby zorientować się, jaki rodzaj plecaka będzie akceptowalny w naszym środowisku pracy. Na szczęście na rynku modowym dostępnych jest wiele modeli, do których zaliczają się również plecaki business. Często te plecaki są wykonane ze skóry i stanowią bardzo eleganckie akcesorium.
 

Propozycja trzecia - klasyk:

 

Klasyczny plecak męski do pracy - antykradzieżowy

 

klasyczny pelcak do pracy

 

Powyżej: plecak holenderskiej marki Enrico Benetti - Wodoodporny, z organizerem wewnętrznym, licznymi kieszeniami odpornymi na zacięcia, kieszenią antykradzieżową na plecach oraz osobną komorą na laptopa do 15 cali - model idealny do pracy i na studia.
Dostępny pod linkiem: https://www.brytyjka.pl/ganatowy-plecak-meski-na-laptopa-15-hamburg-id-2095.html

 

 

Pozostałe plecaki męskie do pracy, spełniające kryteria
"kompaktowość w zachowawczej formie"

 

plecaki do pracy

Powyżej: plecak marki KONO, model Compact - lekki i niedrogi, wykonany również na laptopa 15,6 cali, idealny jako plecak dla meżczyzny pracującego i lubiącego podrózować z pelcakiem.
Dostępny: https://www.brytyjka.pl/plecak-na-laptopa-156-z-usb-szary-compact-id-1943.html

 

plecak roboczy

Powyżej: Klasyczny, wytrzymały, wyposażony w liczne kieszenie, w dodatku wodoodporny. Plecak marki Bag Street - zaprojektowany jako plecak do pracy dla meżczyzn ceniących klasykę.
Dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/plecak-do-pracy-meski-20l-granatowy-67n-id-1962.html

 

 


Plecaki business - trendy


Obecnie wśród plecaków business można wyróżnić dwa podstawowe i zupełnie różne trendy. W zależności od wykonywanej pracy i piastowanego stanowiska mamy do wyboru pomiędzy plecakami bardzo gadżeciarskimi, raczej w stylu sportowym oraz plecakami w stylu smart casual, które pasują nawet do eleganckiego ubioru. Dlatego, jeśli do pracy ubieramy się raczej w stylu luźnym i nie mamy narzuconych norm odnośnie ubrań to zdecydowanie możemy pozwolić sobie na plecak do pracy w bardziej niezobowiązującym stylu. Jeśli natomiast nasz wizerunek w pracy podlega sztywnym zasadom to powinniśmy postawić na klasyczny plecak do pracy, aby uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności.


 

Zgrabne plecaki do pracy dla mężczyzny-podróżnika:


- mieszczą format dokumentu A4
- pojemność 20L
- wodoodporny materiał
- spełniają wymaganie
linii lotniczych Ryanair (40x20x25) i innych popularnych w Polsce

 

plecaki do pracy małe

 

Powyżej, plecak Expander, dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/czarny-plecak-do-pracy-samolotu-20l-expander-id-2098.html

 

 Inne przydatne artykuły: Jaki portfel damski skórzany kupić? oraz Plecaki na wycieczkę

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem