Plecaki do pracy typu business. TOP 3 fasony


Chociaż wielu z nas plecaki kojarzą się przede wszystkim z czasami szkoły, lub ewentualnie górskimi wyprawami, to ich zastosowanie jest znacznie szersze. Obecna moda jest na tyle uniwersalna, że wśród plecaków najdziemy także takie, które świetnie sprawdzą się do tego, by nosić je właśnie do pracy.

Plecaki przez wielu z nas zastąpione zostały torbami na ramię, jednak nie jest to najzdrowszy sposób na noszenie ze sobą przedmiotów. Na rynku dostępne są plecaki do pracy typu business, które nie tylko zapewnią nam komfort noszenia, ale także będą bardzo stylowe.


 

plecaki do pracy businessW dzisiejszych czasach, kiedy większość ludzi spędza całe dnie przed komputerem, bardzo często w nieprawidłowej postawie ciała, ważne jest o odpowiednie zadbanie o kręgosłup - zdrowym sposobem na to, by plecy mogły nieco odpocząć jest właśnie plecak. Oczywiście również w przypadku plecaka należy pamiętać o tym, by nie przesadzić z ilością noszonych w plecaku rzeczy, gdyż może to doprowadzić do nadmiernego obciążenia kręgosłupa. Zanim jednak zdecydujemy się na plecak, warto jest przemyśleć kilka ważnych kwestii dotyczących zakupu tego produktu.
 

Wytrzymały, elgancki plecak do pracy z komorą na dwa laptopy i złączem USB

plecak do pracy czarny wytrzymały

 

Powyżej: najlepsza relacja JAKOŚĆ / CENA - czyli plecak do pracy z mijscem na dwa laptopy i złączem USB do ładowania powerbanka
Dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/czarny-plecak-meski-do-pracy-elegancki-exton-id-2120.html


 

Plecak biznesowy do podróży służbowych samolotem

 

plecak biznesowy

Dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/plecak-do-pracy-samolotu-czarny-expander-20-id-2122.html
Idealny jako plecak do samolotu jako bagaż kabinowy
 Jaki powinien być plecak do pracy?


Wygoda przede wszystkim - zanim zdecydujemy się na plecak powinniśmy móc go przetestować, dlatego jeśli mamy taką możliwość, załóżmy plecak w sklepie i wyregulujmy w nim wszystkie paski tak, aby był do nas dopasowany. Jeśli zamawiamy plecak przez internet i po otrzymaniu przesyłki okaże się, że nasz nowy plecak do pracy jest niewygodny to zdecydowanie powinniśmy go odesłać.


Odpowiednia pojemność - jeśli do pracy nosimy dużo rzeczy, np. swojego laptopa, czy inne istotne sprzęty, to wielkość plecaka ma znaczenie. Część plecaków ma wbudowaną kieszonkę na laptopa, dzięki której można odgrodzić go od reszty rzeczy. Jeśli do pracy nie potrzebujemy nosić zbyt wielu rzeczy to i tak ważne jest, by sprawdzić np. czy nasz lunchbox zmieści się w plecaku do pracy.


W dobrym stylu - w zależności od tego, jaki rodzaj pracy wykonujemy, różni się też dresscode, który nas obowiązuje. Plecak często może zaburzyć obowiązujące normy, dlatego ważne jest aby zorientować się, jaki rodzaj plecaka będzie akceptowalny w naszym środowisku pracy. Na szczęście na rynku modowym dostępnych jest wiele modeli, do których zaliczają się również plecaki business. Często te plecaki są wykonane ze skóry i stanowią bardzo eleganckie akcesorium.
 

plecak do pracy

Powyżej: plecak holenderskiej marki Enrico Benetti - Wodoodporny, z organizerem wewnętrznym, licznymi kieszeniami odpornymi na zacięcia, kieszenią antykradzieżową na plecach oraz osobną komorą na laptopa do 15 cali - model idealny do pracy i na studia.
Dostępny pod linkiem: https://www.brytyjka.pl/ganatowy-plecak-meski-na-laptopa-15-hamburg-id-2095.html

 

plecaki do pracy

Powyżej: plecak marki KONO, model Compact - lekki i niedrogi, wykonany również na laptopa 15,6 cali, idealny jako plecak dla meżczyzny pracującego i lubiącego podrózować z pelcakiem.
Dostępny: https://www.brytyjka.pl/plecak-na-laptopa-156-z-usb-szary-compact-id-1943.html

 

plecak roboczy

Powyżej: Klasyczny, wytrzymały, wyposażony w liczne kieszenie, w dodatku wodoodporny. Plecak marki Bag Street - zaprojektowany jako plecak do pracy dla meżczyzn ceniących klasykę.
Dostępny tutaj: https://www.brytyjka.pl/plecak-do-pracy-meski-20l-granatowy-67n-id-1962.html

 

 


Plecaki business - trendy


Obecnie wśród plecaków business można wyróżnić dwa podstawowe i zupełnie różne trendy. W zależności od wykonywanej pracy i piastowanego stanowiska mamy do wyboru pomiędzy plecakami bardzo gadżeciarskimi, raczej w stylu sportowym oraz plecakami w stylu smart casual, które pasują nawet do eleganckiego ubioru. Dlatego, jeśli do pracy ubieramy się raczej w stylu luźnym i nie mamy narzuconych norm odnośnie ubrań to zdecydowanie możemy pozwolić sobie na plecak do pracy w bardziej niezobowiązującym stylu. Jeśli natomiast nasz wizerunek w pracy podlega sztywnym zasadom to powinniśmy postawić na klasyczny skórzany plecak do pracy, aby uniknąć niepotrzebnych nieprzyjemności.


Inne przydatne artykuły: Jaki portfel damski skórzany kupić? oraz Plecaki na wycieczkę

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem