Plecaki azteckie, boho, tribal - jakie powinny być?


Rok 2016 przynosi pewne zmiany dotyczące mody odzieżowej. W sezonie letnim stawiać będziemy przede wszystkim na dodatki w formie stosunkowo luźnej. Elegancja odchodzi raczej w cień na rzecz swobody i oryginalności. Klasyczne torebki zastępowane będą plecakami we wzory i to naprawdę przeróżne. Królować będą przede wszystkim plecaki azteckie, które świetnie uzupełnią praktycznie każda stylizacje. Zobacz jak wpleść je w stylizację aby wyglądać i czuć się dobrze.

 

plecaki boho


Postaw na luz z plecakami boho

Plecaki azteckie pojawiały się na wybiegach już w poprzednim sezonie, ale dopiero teraz stały się niesamowicie popularne. Z czym łączą je wybitni projektanci? Zazwyczaj plecaki boho zestawiane są z luźnymi spodniami, krótkimi jeansami i wzorzystymi bluzkami. Nie powinno także nikogo dziwić połączenie plecaka boho z zwiewną sukienką do samej ziemi. Jeżeli chcemy uzupełnić nasz strój, możemy pozwolić sobie na fantazyjną biżuterię. Mile widziane są szczególne rzemyki i to w różnych formach, a do tego klasyczne, skórzane sandały. Z takim lokiem z pewnością zostaniemy zauważone.

plecaki azteckie bohoJaki powinien być plecak aztecki?

Najlepiej żeby nie był przesadnie duży. W tym przypadku rozmiar ma znaczenie. Latem do stylizacji sprawdzą się głównie plecaki średniej wielkości, których wygląd przypomina nieco wiązany worek. Nosić możemy je zupełnie dowolnie. Najważniejszy jest pełen luz. Wkręć się w największy trend tego lata i postaw na oryginalny dodatek w postaci plecaka boho.


Zobacz wpisy - plecak na rowerowe wycieczki, oraz plecak w wersji na laptopa.

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem