Plecak worek – idealny na rolki i deskorolkę


Sport uprawiam od dawna. Dotychczas sporo jeździłem na rowerze, ćwiczyłem na siłowni. Jednak w ostatnie wakacje doszedłem do wniosku, że warto swoją aktywność fizyczną poszerzyć, spróbować czegoś nowego, co da mi satysfakcję. I tak mój pierwszy wybór padł na rolki.

worek plecak kot

Zakupiłem więc odpowiedni sprzęt, do tego plecak na rolki, który umożliwiał mi noszenie i przechowywanie tego sprzętu, ochraniacze i inne potrzebne akcesoria. Niestety, emocje związane z rolkami szybko minęły. Jakoś nie mogłem opanować wrażania, że rolki są "babskie". Więc sprzedałem rolki, ochraniacze – zostawiłem tylko plecak worek na rolki :) Dlaczego? Bo w mojej głowie pojawiła się nowa myśl. Tym razem o deskorolce. A taki worek plecak byłby idealny do jej przenoszenia.

plecak worek

Wyruszyłem więc na poszukiwania nowego sprzętu. Tym razem deskorolki, która urozmaiciłaby moje treningowe życie. W końcu taka jazda na deskorolce nie może być trudna. Życie szybko zweryfikowało moje pomysły. W praktyce okazało się, że jazda na deskorolce po pierwsze prosta prosta nie jest, a po drugie ja – dorosły mężczyzna na deskorolce – wzbudzam niemałą sensację wśród miejscowej młodzieży :) Deskorolka powędrowała w ramach prezentu dla bratanka. A mnie został tylko plecak na deskorolkę.

plecak worek batman

Jaki morał z tej historii? Mierz siły na zamiary. Ale jest też plus całej tej przygody. Przekonałem się, że plecaki worki, których dotychczas unikałem, mogą doskonale sprawdzić się także jako plecaki wakacyjne czy plecaki noszone na siłownię. Bo właśnie do tego służy mi teraz zakupiony przy okazji rolek plecak.


worki plecaki


Powiązane wpisy: torba shopper czarna, oraz plecaki sportowe na ramię.


Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem