Plecak torba 2w1 skórzany vintage czarny BR9

699,90

Towar dostępny. Wysyłka w 24H Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł Producent:

Czarny plecak i torba w jednym! Fason uszyty ze skóry naturalnej juchtowej. Skóra tego gatunku jest bardzo wytrzymała i wodoodporna. Jest to surowiec najczęściej używany w przypadku luksusowych wyrobów skórzanych handmade.


Cechy wykonania:
- plecak skórzany uszyto ręcznie w Polsce, przy użyciu skóry naturalnej oraz wytrzymałych nici  kaletniczych do skór naturalnych
- elementy metalowe wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym
- plecak można w łatwy sposób przerobić w torbę i odwrotnie, dzięki kompletowi szelek oraz dołączonemu paskowi na ramię (pasek oraz szelki wykonane są ze skóry i przypinane karabińczykami ze stali)
- produkt trzyma swój kształt nawet bez konieczności wypełniania wnętrza, dzięki zastosowaniu grubej skóry naturalnej
- od góry mamy solidny uchwyt do noszenia w dłoni
- pasek na ramię jest niezwykle mocny, jego regulacja to od 140 do 110cm, posiada też ruchomą skórzaną przelotkę na ramię, dla poprawy komfortu noszenia torby


Opis kieszonek:
- plecako-torbę otwieramy za pomocą klapy oraz dwóch zatrzasków typu tik-tak
- w środku zagospodarowano przestrzeń tak aby dzieliła się na 4 przedziały (3 otwarte oraz 1 dodatkowo zamykany suwakiem)
- pierwszy otwarty przedział (licząc od frontu torby) posiada wymiary 25x19cm
- drugi przedział 32x25cm i mieści format A4
- trzeci przedział zabezpieczony jest dodatkowym suwakiem, w środku obszyty eleganckim materiałem wodoszczelnym, również mieści format A4, wymiary to 32x25cm
- czwarty przedział, stanowi komorę główną torby, jest szeroki na 11cm, wymiary to 32x25cm, mieści duże gabaryty książek oraz segregator, sprawdzi się też jako przedział na laptopa, ta cześć również została obszyta wodoszczelnym materiałem podszewkowym
- na bokach plecaka mamy dwie kieszonki, zamykane na sprzączki, ich wymiar to 12x9cm
- udźwig torby do 10kg


Plecak skórzany vintage w połączeniu z torbą


Nasz plecak i torba w jednym to prawdziwa gratka dla poszukiwaczy oryginalnych dodatków. Minimalistyczny design oraz funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia jego łatwą transformację w torbę – sprawiają, że ceniony jest nie tylko za wygląd „solidnego wyrobu handmade” ale i bagaż który można zabrać na uczelnię, w podróż lub do pracy.
 

DOKŁADNE WYMIARY:
wysokość: 25cm
szerokość: 35cm
głębokość: 17cm
mieści format A4

  • zwroty
  • gwarancja
  • super sprzedawca
  • Brytyjka.pl opinie

Ten produkt nie posiada przypisanych produktów polecanych

Zapraszamy do dodania opinii o Plecak torba 2w1 skórzany vintage czarny BR9

(5/5)
Wyślij

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem