Plecak sportowy idealny na rower


Ciepłe, wiosenne dni zachęcają do aktywności fizycznej. Na ulicach pojawia się coraz większa liczba osób, które korzystają z rowerów. Czas spędzony na dwóch kółkach z rodziną czy przyjaciółmi może być bardzo owocny. Pamiętać jednak trzeba, że do każdej takiej wycieczki należy się odpowiednio przygotować. Woda, batonik energetyczny, zestaw narzędzi, mała apteczka – to tylko niektóre rzeczy, które warto mieć pod ręką. Gdzie to wszystko schować? Idealny do tego będzie plecak rowerowy.

plecak na rower

Plecaki rowerowe pojawiają się w ofercie wielu firm. Zasadniczo plecaki rowerowe podzielić możemy na plecaki miejsko-wycieczkowe, plecaki na rower oraz plecaki ultralekkie. Pierwszy typ plecaków nadaje się do weekendowych wypadów, na krótkie trasy. Są one wygodne, funkcjonalne i wyposażone w odpowiednie systemy wentylacji pleców. Plecak sportowy wyróżnia się swoją konstrukcją. Przeznaczony jest dla osób, które intensywnie korzystają z rowerów np. uprawiają kolarstwo górskie czy downhill. Takie plecaki przylegają do ciała, mają niską wagę, zapewniają maksymalną swobodę ruchu. Plecaki ultralekkie to plecaki, z których korzystają kolarze na zawodach. Ich konstrukcja ograniczona jest do minimum. W zasadzie mieszczą się tam tylko najpotrzebniejsze rzeczy takie jak bukłak czy dokumenty.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając plecak na rower? Przede wszystkim dostosować wybór do naszego stylu jazdy. Ważne jest, by zastanowić się, w jakich sytuacjach najczęściej będziemy sięgali po nasz plecak. Nie należy zapominać także o własnym guście – wybór jest na tyle duży, że i w tym zakresie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.


Poniżej oferta dla nastilatków: plecaki sportowe damskie oraz męskie
 

sportowe plecaki


 

 

 


 

 

 

 

 

Zespół Brytyjka.pl
Julia

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem