Plecak piknikowy

plecak piknikowy


Trudno jest znaleźć osobę, która nie lubi pikników. Fascynująca wycieczka, wypoczynek na świeżym powietrzu i przede wszystkim ten absolutny luz. Za to właśnie kochamy pikniki, za wolność i relaks, który nam dają. Jednak na piknik warto wybrać się z dobrym plecakiem, w którym pomieścimy nie tylko koc, ale i prowiant na drogę. Oto kilka słów w sprawie najlepszych pikników na ten sezon.


Najważniejsze jest miejsce na piknik


Gdzie najczęściej wybieramy się na piknik? Tak naprawdę możliwości jest tak wiele, że mamy w czym wybierać. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i czasu, który możemy przeznaczyć na relaks. Niektórzy starannie planują trasę wycieczki i dokładnie, z precyzyjną dokładnością określają miejsce pikniku. Inni zaś wolą spontaniczne wyprawy i wybór miejsca, które w danym momencie im się spodoba. Bo nie ma żadnego patentu na udany piknik. Wszystko zależy od nas samych. Tak samo może być to ekscytujący czas, który spędzimy w przydomowym ogródku u przyjaciółki jak i z dala od domu. Tu liczy się w zasadzie towarzystwo i swoboda. Każdy oczywiście planuje według własnych oczekiwań. Bez względu jednak na to, gdzie zaplanujemy nasz piknik, warto mieć plecak, w który zapakujemy wszystkie niezbędne na wypoczynek rzeczy.


Plecak piknikowy, który sprawdzi się zawsze

plecak na piknik


Idealnym dodatkiem jest bez wątpienia plecak na piknik termiczny Bastet szary. To najnowsza propozycja marki KONO, dedykowana wszystkim miłośnikom wycieczek. Ten wyjątkowy plecak piknikowy fantastycznie spełni swe zadanie. Doskonale wykonany, z najwyższej jakości grubej tkaniny o właściwościach wodoodpornych. Dzięki temu nawet nagła zmiana pogody mu nie zaszkodzi. Ten pojemny plecak mieści cały zestaw plenerowy dla czterech osób, a dodatkowa, będąca na jego wyposażeniu mata oraz termiczny pokrowiec na termos zapewniają absolutny luksus wypoczynku. Plecak podzielony jest na dwie części, zamykane na solidne zamki. Pierwsza z nich mieści chłodne napoje, druga zaś zawiera praktyczny organizer na sztućce i zastawę piknikową. Wygodne, amortyzujące szelki zapewniają komfort noszenia nawet przy maksymalnym wypełnieniu plecaka. To najlepszy plecak na każdy plenerowy wypad. Doskonały w każdym calu, a dzięki fantastycznej lekkości, także absolutnie wygodny. To dodatek, bez którego nie powinien się odbyć żaden rodzinny biwak ani wyprawa w nieznane.

jaki plecak na piknik


Jak widać wspólny wypad za miasto to wciąż jedna z najpopularniejszych form spędzenia wolnego czasu. Jeśli jeszcze będziesz mieć tak wyjątkowy plecak piknikowy, na pewno będzie to najlepszy czas spędzony wspólnie ze znajomymi i rodziną. Po więcej inspiracji tak wyjątkowymi dodatkami zapraszamy do sklepu www.brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem