Plecak do wózka dla mamy

 

 

Współczesne mamy są wyjątkowo aktywne. Nie boją się nowych wyzwań, potrafią wybrać się z maluchem w długą, pieszą wycieczkę, na basen, do hipermarketów i… świetnie dają radę! Taka mama jest niezwykle zaradna. Poszukuje nowych rozwiązań, akcesoriów, które pomogą jej umilić czas z dzieckiem, bez zbędnego stresu.


Zdecydowanie, niezbędnikiem podczas wyjścia z domu jest – plecak  do wózka stworzony specjalnie dla mamy. Jaki musi być, aby pomagać, a nie przeszkadzać? Czy istnieją plecaki, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji? Owszem!

 

Duży i praktyczny damski plecak dla mamy


Pieluszki, kremy, wilgotne ściereczki, zabawki, przekąski, termos, mleko, smoczek, ubranko na przebranie. Ciężko wymienić wszystkie rzeczy potrzebne dla bobasa podczas spacerów. A gdzie tam jeszcze jakiś portfel, komórka, aparat – sprzęty należące do mamy. Bez dwóch zdań, idealny plecak musi być duży (oczywiście, nie aż tak duży, żeby nie umieścić go wygodnie na plecach!). Tylko duży nie zawsze oznacza pojemny. Warto dokładnie przeanalizować wymiary, a także faktyczną, praktyczną przestrzeń. Bo każdej kobiecie, a już szczególnie mamie, zależy aby w plecaku pomieścić wszystko co potrzebne dla malucha, a nawet jeszcze więcej.

plecak do wózka

 

Plecak idealny to plecak bezpieczny


Przez pierwsze 9 miesięcy dźwigała dziecko w brzuchu. Potem nosiła na rękach, a kiedy już obydwoje stali się gotowi na dłuższe spacery, nosi plecak z setką, różnych potrzebnych i trochę mniej – rzeczy. Biedny los mamy! Kupując plecak każda kobieta troszcząca się o swojego maluszka, musi pomyśleć również o własnym bezpieczeństwie. Bo plecak dla mamy powinien mieć regulowane ramiączka, tak by odpowiednio dobrać je do wzrostu. Nie mogą uwierać, ani zbytnio zwisać. Bezpieczny oznacza usztywniony, tylko taki odciąży już i tak zmęczony kręgosłup. Wcześniej wspominaliśmy o wielkości i pojemności plecaków dla mam, warto wspomnieć, że powinny być również lekkie, wykonane z przewiewnych, oddychających materiałów.
 

Plecaki dla do wózka o funkcjonalnych rozwiązaniach


Plecak do wózka dla mamy powinien być lepszy niż damska torebka. Niezbędne są liczne kieszonki, przegródki, do których dotrzemy w prosty sposób, bez konieczności wyciągania wszystkiego po kolei. Najlepsze plecaki posiadają w sobie: termotorbę, miejsca na butelki, a nawet dyskretną matę bardzo przydatną w kryzysowych sytuacjach. „Niezniszczalność” to cecha, która charakteryzuje plecaki dla mam. Bo po drodze mogą spotkać nas liczne, niespodziewane przygody: deszcz, błoto, a nawet śnieżne wichury. Wodoodporny, odporny na warunki atmosferyczne i przetarcia – taki powinien być plecak dla mamy.

plecaki do wózka

Wszystkie modele zaprezentowane w tym artykule znajdziecie w kategorii plecaki dla mamy do wózka naszego sklepu.

 

Mama to prawdziwa kobieta


Mama to kobieta, nadal elegancka, potrafiąca wspaniale dobrać stylizację, troszcząca się o własny wygląd. Jej plecak nie powinien być nudny, bez charakteru. Chociaż mamy preferują wybór ciemniejszych odcieni, takich co nie wymagają czyszczenia przy każdej możliwej okazji to wybierane przez nie plecaki są modne, nowoczesne, często wykonane ze skórzanych materiałów. Bo idealny, plecak dla każdej mamy jest: pojemny, funkcjonalny, bezpieczny i zgodny z jej stylem.

plecaki dla mamy

 


Zapraszam również do innych wpisów:  plecak dla mamy oraz plecak damski na wiosnę 2019

Karolina Kwiatkowska

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem