Plecak do biura i nie tylko


Męskie plecaki są aktualnie wybierane nie tylko przez panów uprawiających sport, ale także na co dzień. Szeroki wybór modeli powoduje, że bez względu na charakter pracy czy preferowanym styl każdy mężczyzna znajdzie wariant produktu odpowiednie dla siebie. Poznaj plecaki które świetnie sprawdzą się do biura czy na uczelnie.


Biznesowe stylizacje z plecakiem tekstylnym


Biznesowe stylizacje świetnie prezentują się nie tylko z eleganckimi plecakami. Panowie preferujący nowoczesne rozwiązania mogą także zdecydować się na model w wariancie tekstylnym. Dzięki temu zyskają produkt, który świetnie sprawdzi się bez względu na panujące warunki atmosferyczne na zewnątrz. Model ten jest szczególnie chętnie wybierany przez osoby pracujące z klientami w terenie. Konieczność dojazdu do partnera biznesowego lub na spotkanie, które musi się odbyć na przykład na placu budowy, powoduje, że musimy być przygotowani na każdą sytuację. Właśnie w takich warunkach świetnie sprawdzi się biurowy plecak tekstylny, który sprawi, że każdy mężczyzna będzie prezentował się nowocześnie oraz praktycznie.

plecaki do biura


Plecaki sportowe doskonałe w góry


Panowie aktywnie uprawiający sporty szczególnie w górach doceniają walory plecaków turystycznych. Te sportowe modele często uzupełnione są o praktyczne zewnętrzne siatki, które z łatwością pomieszczą na przykład napój. Liczne przegrody oraz kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny powodują, że cała zawartość jest uporządkowana i mamy łatwy dostęp do wszystkich przenoszonych rzeczy bez względu na sytuację.


Skórzany plecak do biura z przegrodą na laptopa


W biznesowych stylizacjach doskonale sprawdza się elegancki plecak damski z przegrodą na laptopa. Jest to świetny wybór dla pań oraz panów, którzy z klientami spotykają się w pomieszczeniach zamkniętych. Współcześnie większość transakcji czy negocjacji prowadzonych jest z użyciem komputera dlatego też przenoszenie nawet niewielkiego laptopa, stało się standardem. Producenci modnych skórzanych plecaków odpowiadając na nowoczesne wymagania biznesowe, stworzyli produkty, w których bezpiecznie oraz elegancko można transportować dowolny sprzęt, prezentując się przy tym niezwykle profesjonalnie.

plecak do pracy

Powyżej - model plecaka Guardian. Niezwykle solidny plecak do pracy na Notebooka.


Plecak czy aktówka - Poznaj zalety obydwu modeli


Ciekawą alternatywą dla plecaków biurowych są aktówki. W tym miejscu należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że znacznie różnią się one od siebie. Skórzany plecak posiada liczne przegrody i kieszenie, które zazwyczaj umożliwiają przeniesienie nie tylko teczek, ale także niewielkiego laptopa. Ponadczasowe aktówki przeznaczone są do transportowania wyłącznie dokumentów a ich surowy charakter, najczęściej wybierany jest przez prawników, księgowych czy dyrektorów.


Nowoczesne skórzane plecaki męskie w stylu vintage


Czy istnieją uniwersalne plecaki, które świetnie sprawdzą się do biura oraz na uczelnie nadając stylizacji jednocześnie wyraźnego charakteru? Oczywiście, że tak. Modne skórzane plecaki męskie w stylu vintage to odpowiedź na potrzeby panów, którzy preferują miejski styl. Modne przetarcia oraz uniwersalna kolorystyka sprawiają, że produkty te świetnie sprawdzą się przez cały rok.

plecak do pracy
Powyżej dwa plecaki:
z lewej: plecak retro męski KONO
z prawej: szary plecak skórzany na laptopa

 

 


Zapraszamy także do lektur: marka Bag Street, oraz Neseser damski na dokumenty.
 

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem