Plecak bagaż podręczny wodoodporny Spring

129,90

Towar dostępny. Wysyłka w 24h Dostawa Kurierem DPD już od 13 zł Producent:

Szary plecak damski w kwiaty Spring to model uniwersalny – może posłużyć jako plecak na wycieczkę, plecak szkolny lub miejski plecaczek. Ponadto posiada wymiary, które kwalifikują go jako podręczny bagaż do samolotu większości linii lotniczych. Jako sprzedawca, przed zakupem zalecamy, aby upewnić się jakie są wymogi co do małego bagażu danej linii lotniczej.

 

Model Spring to damski plecak wodoodporny – wykonano go z kanwasu, jednak pokryty został pokaźną warstwą „laminatu”, dzięki czemu nadaje się na deszczową pogodę. Ponadto jest to plecak łatwy w czyszczeniu, co jest szczególnie istotne przy jasnym kolorze. Do czyszczenia zaleca się miękką, wilgotną gąbkę.

 

Plecak bagaż podręczny wodoodporny – opis:

 

Przestronna, zasuwana komora pomieści niezbędne przedmioty, które w podróży należy mieć przy sobie – portfel, telefon, klucze, bilety, książkę, drugie śniadanie, napój itp. Plecak wyposażony dodatkowo w praktyczną kieszeń na laptopa – jest ona obudowana amortyzującą pianką – mieści sprzęt o wymiarach ok 34 cm x 25 cm. Ten damski plecak w kwiaty posiada także mniejszą, praktyczną kieszeń na froncie oraz stylowy uchwyt do ręki. Szelki są bardzo wygodne, z możliwością regulacji do 73 cm.

 

DOKŁADNE WYMIARY:

wysokość: 40cm
szerokość: 30cm
głębokość: 12cm

Mieści format A4
  

  • zwroty
  • gwarancja
  • super sprzedawca
  • Brytyjka.pl opinie

Zapraszamy do dodania opinii o Plecak bagaż podręczny wodoodporny Spring

(5/5)
Wyślij

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem