Plecaczek w wyrazistej czerwieni


Nie lubię plecaków. Zatem poza kilkoma słowami na temat stroju, moja recenzja powinna się skończyć. Jednak postanowiłam, że spojrzę na plecaczek z tej stylizacji zupełnie obiektywnie, a nie przez pryzmat moich upodobań i uwielbienia dla torebek.
 

Tak już poza wszystkim, plecak to rzecz bardzo praktyczna i pewnie dużo wygodniejsza od torebki, szczególnie jeśli miałabym przenieść jakiś "ładunek" z punktu A do punktu B, na przykład zakupy, to z pewnością plecak spisałby się na szóstkę, bo od zawsze wiadomo, że plecy bardziej tolerują ciężar aniżeli ręce, o czym przekonuję się przy okazji praktycznie każdych zakupów, kiedy dźwigam dodatkowe produkty, których w ogóle nie miałam zamiaru kupić i moje ręce zdają się krzyczeć coś pretensjonalnie o zaopatrzeniu się w torbę zakupową na kółkach. Dość już tych dygresji, teraz konkrety. Plecaczek z tej stylizacji jest na pewno niezwykle elegancki, fason jest po prostu świetny. Nie jest przesadnie ozdobiony, bo tylko ta złota wstawka przy klapie, ani wzorzysty, jest minimalistyczny i za to należy mu się uwaga. Poza tym kolor to już 50% sukcesu, bo jak dla mnie czerwień jest zawsze piękna i zawsze dodaje uroku, czy to ubraniom, czy dodatkom.

plecaczekNo i cóż mi pozostaje powiedzieć. Plecaczek w takim wydaniu mogłabym mieć, ale oczywiście nie zastąpiłby mi torebki, a byłby w użyciu raczej okazjonalnie. Moją uwagę zwróciła również biała bluzka. Miałam przyjemność napisać już o niej kilka słów przy innej okazji. Bardzo ciekawa faktura bluzeczki przypadła mi do gustu, bo sprawia, że jest ona oryginalna, nietuzinkowa. Poza tym podoba mi się połączenie bieli górnej części garderoby z czerwienią plecaczka, tak patriotycznie. Bluzka jest dłuższa z tyłu i ozdobiona po bokach suwakami, co również sprawia, że jest charakterystyczna i niebanalna. Slip-ony co prawda nie należą do mojego ulubionego rodzaju obuwia, te jednak mają ładny odcień granatu, który naprawdę dobrze wygląda w połączeniu z bielą, więc buty w tej stylizacji z pewnością także są na duży plus.

Polecam także artykuł: Bordowa torba na ramię, jak również Biały plecak skórzany.
 

Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem