Niezastąpione torby lniane


Pojawiły się kilka lat temu. Od tego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. Zawładnęły sercami nie tylko fashionistek czy kreatorów mody, ale także zwykłych dziewczyn i kobiet, które na co dzień nie przywiązują wagi do trendów modowych. Torby lniane, bo o nich mowa, znaleźć dziś można w niemal każdej szafie. Poręczna, wygodna, ekologiczna taka właśnie jest torba lniana.

torby lniane

 

Produkowana z organicznego, naturalnego materiału stała się hitem. Kochają ją wielbicielki mody, a także osoby, dla których priorytetem jest ekologia. Torby lniane z powodzeniem wykorzystywane są na co dzień – jako zwykłe torby na zakupy, jak i przy okazji tworzenia bardziej wyjściowych stylizacji. Kolorowe, często opatrzone zabawnymi lub wymownymi napisami i wzorami mogą doskonale odzwierciedlać nasz aktualny humor czy stosunek do świata. Torby lniane znane są nie tylko z ulic. Doskonale radzą sobie na wybiegach, u znanych kreatorów mody. Pierwszą lnianą torbą była torba projektu Anyi Hindmarch – z wymownym napisem I'm not a plastic bag . Szybko tego typu torby zaczęły pojawiać się u innych znanych producentów. Jedna z amerykańskich firm wypuściła nawet serię "dla wybrańców". W ich wydaniu klasyczna lniana torba została pokryta biodegradowalnym sitodrukiem, a rączki pokryte zostały 18- karatowym złotem.

 

Zarówno znani kreatorzy, jak i ci mniej znani producenci toreb lnianych, starają się dorzucić do tego trendu coś od siebie. Dlatego w błędzie są ci, którzy torbę lnianą kojarzą z nudą i szarzyzną. Obecnie torby lniane to fantastyczne designerskie torebki, wśród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.


Zapraszam Was do przeczytania postów: plecaki dla dzieci, oraz torby szyte z płótna.

Zespół Brytyjka.pl
Nikoletta

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem