Naszywki na plecak, stwórz swój styl

 

Nic tak nie pozwala na stworzenie indywidualnego stylu, jak naszywki. Stosowane są nie tylko w przypadku ubrań, ale także różnego rodzaju akcesoriów. Poznaj modne naszywki na plecak i stwórz swój indywidualny styl.


Moda na wszystko, co personalizowane


Aktualnie modne jest wszystko, co personalizowane. Produkty na zamówienie z wyszytym lub wygrawerowanym imieniem to hit ostatniego czasu. Nic więc dziwnego, że możliwość personalizacji znalazła swoje miejsce także w modzie. Od jakiegoś czasu mamy wybór nawet wśród wzorów i kolorów obuwia. Personalizowane prezenty w postaci różnego rodzaju koszulek już od dawna cieszą się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że nadawanie indywidualnego stylu rozwija się w tak szybkim tempie i coraz większe znaczenie zyskuje w modzie. Personalizacja dotyczy nie tylko elementów garderoby, ale także dodatków.

plecaki kanken


Wybierz naszywki z napisami


Wśród naszywek na plecak dużą popularnością cieszą się te z zabawnymi napisami. Oczywiście do wyboru mamy nie tylko śmieszne sformułowania czy zwroty. Naszywki w postaci tekstu to także nazwy drużyn sportowych czy zespołów muzycznych. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej z łatwością mogą znaleźć się na dowolnym plecaku. Do wyboru mamy pojedyncze słowa umieszczone w przypadkowych miejscach lub też tworzące całe zdania. Wszystko zależy jedynie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

plecaki jeansowe z naszywkami

Fot. plecaki jeansowe z naszywkami to chluba sklepu Brytyjka.pl - znajdziecie je między innymi w ofercie marki Black Sheep.


Flagi i herby na plecakach


Wśród ciekawych propozycji naszywek na plecaki znajdziemy także flagi i herby. Miłośnicy konkretnych regionów lub państw mogą zdecydować się na ten właśnie wariant. W połączeniu z napisami w języku zgodnym z wybraną flagą stworzą naprawdę ciekawe stylizacje. Wybrane naszywki mogą też stanowić informację na temat odwiedzonych krajów. Należy także pamiętać, że tego rodzaju produkty możemy umieszczać nie tylko na plecakach, ale także ubraniach takich jak bluzki czy kurtki. Dzięki temu stworzymy spójną stylizację, która zachwyci każdego.

naszywki na jeans


Grupa krwi na plecaku


W ostatnim czasie bardzo modne stało się umieszczanie swojej grupy krwi na plecaku. Informacja ta dostępna jest oczywiście w formie naszywki. W zależności od wybranego wariantu do wyboru mamy klasyczną informację dotyczącą grupy krwi lub w wersji zabawnej. Tego rodzaju naszywki bardzo często uzupełniane są o inne zdobienia na przykład z kategorii ratownictwa. Wybór poszczególnych wariantów kolorystycznych oraz wzorów jest tak duży, że bez trudu każdy znajdzie coś dla siebie.


Modne naszywki na zamówienie


Moda na personalizację znalazła swoje odzwierciedlenie także w przypadku naszywek. Niektóre sklepy już teraz oferują możliwość przygotowania ich pod konkretne zamówienie. Dzięki temu mamy dodatkowy pomysł na prezent, a także możemy się sprawdzić jako kreatorzy mody. Naszywki przymocowuje się niezwykle prosto do ubrania, a ich trwałość jest zdecydowanie lepsza niż jeszcze kilka lat temu. Niektórzy producenci są w stanie przygotować każdą naszywkę na podstawie przygotowanego przez klienta rysunku.

 

Inne ciekawe poradniki: Torebki retro vintage oraz Plecak jeansowy z naszywkami, zapraszamy!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem