Najlepszy skórzany portfel damski - JAK WYBRAĆ?


Portfel jak portfel, damski czy męski jest ze skóry, skóro pochodny czy płócienny, ma różne przegródki, zapięcia a mimo to mężczyzna za żadne skarby nie będzie nosił damskiego portfela. Dlaczego, czy portfel ma płeć?Mężczyźni zapytani o opinie w sprawie damskich portfeli uważają, że nawet najlepszy portfel damski nie jest elegancki, jest za delikatny, nie mieści się w kieszeni spodni. Nie wyobrażają sobie noszenia damskiego portfela w kieszeni marynarki.

 

Damski portfel ma za małe przegródki na grubsze banknoty a za dużo na bilon, karty kredytowe, zdjęcia, wizytówki gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich. Panowie najczęściej stawiają na klasykę a damskie portfele, nawet te skórzane zwykle mają jakieś niemęskie udziwnienia i ozdoby. Portfel męski powinien być wykonany z najlepszych jakościowo materiałów. Zwolennicy luźniejszego stylu doceniają co najwyżej portfele wykonanych ze skór zamszowych i nubuków. Kobiety natomiast poszukują niebanalnych produktów, ciekawych wzorów i wysokiej jakości dodatków.

portfel damski skórzany

Damski portfel - modny, męski - praktyczny

 

Damski portfel musi pasować do torebki, sukienki, butów... Kobiety mają zwykle kilka portfeli na różne okazje, często w różnych kolorach i kształtach, czego mężczyzna na pewno nie zaakceptuje. Męski portfel jest zawsze jeden, ten ulubiony, noszony często aż się całkiem zniszczy, bo mężczyzna nie lubi zmieniać portfeli. Ma być jeden i musi być wybitnie funkcjonalny na każdą okazję. Męski portfel niezaprzeczalnie jest niezbędnym elementem męskiego wizerunku. Może dlatego mężczyźnie trudno jest wybrać na prezent damski portfel. Niech więc kobiety wybierają damskie portfele, a mężczyźni co najwyżej za nie płacą.


Zapraszam do receznji - torebka w Paryskim szyku oraz portfel damski jaki wybrać?

Zespół Brytyjka.pl
Magdalena

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem