Mój plecak rowerowy


Odkąd pamiętam, zawsze towarzyszą mi plecaki. Uwielbiam je i z powodzeniem zastępują mi torebki. Zabieram ze sobą plecak gdziekolwiek wychodzę, czy to do miasta, na zakupy, na spotkania ze znajomymi, na siłownię, czy na wycieczki. Właściwie zawsze i wszędzie. Chociaż nie, randki zwykle wymagają ode mnie wyboru jakiegoś bardziej wyszukanego stroju, do którego pasuje wyłącznie torebka. W każdej innej sytuacji plecak jest nieodłącznym elementem mojego stroju. Plecak towarzyszy mi zresztą od dzieciństwa, chociaż wtedy nie miałam decyzyjnego głosu i to mama wybierała mi plecak do szkoły.

plecak na wycieczkę

Zawsze jednak były to plecaki, które bardzo mi się podobały i chętnie je nosiłam. Tak chyba zaczęła się moja miłość do nich. Niedawno postanowiłam kupić sobie plecak rowerowy. Często jeżdżę rowerem i oczywiście zawsze mam przy sobie plecak, ale te zwykłe, nieprzystosowane do jazdy nie są zbyt wygodne i raczej przeszkadzają w uprawianiu tego sportu. Tak jest przynajmniej w moim odczuciu. Plecak rowerowy jest za to super wygodny, dopasowuje się do ciała i przede wszystkim jest przystosowany do jazdy rowerem, ma solidne ramiączka. Jest też zgrabny i funkcjonalny. Posiada wiele kieszonek i przydatnych schowków, dzięki którym nic nie zgubię nawet podczas ekstremalnej jazdy rowerem.


Niekoniecznie profesjonalny plecak na rower


Jeśli profesjonalne i rozbudowane plecaki nie są tym czego szukasz. Mamy dobrą wiadomość. Małe plecaki turystyczne - damskie i męskie, to nasza specjalność.

Zobacz więcej podobnych plecaków jak poniższy model, klikając w zdjęcie poniżej.


plecaki turystyczne
 


Zapraszam na inne wpisy poradnikowe: plecak w rockowym wydaniu, i pakowanie plecaka do szkoły.

- Ola

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem