Modne portfele damskie – gdzie ich szukać?


Najwięksi kreatorzy mody w zasadzie nie wypowiadają się na temat sezonowych trendów mody dotyczących portfeli damskich. Mimo to na pokazach mody portfel (już nie koniecznie damski portfel) jest bardzo ważną „szarą eminencją”. To z niego wyjmowana jest gotówka lub karta kredytowa bez której nawet najznamienitsi goście pokazów mody nie wejdą w posiadania wymarzonych kreacji.

portfel damski modny

Modny portfel damski - to sama przyjemność użytkowania

 

O portfelach się nie mówi,ale niezmiennie zwraca się na nie uwagę. Jaki więc być powinien, żeby robić dobre wrażenie. Moim zdaniem powinien wyglądać jak milion dolarów. Nawet jak nie ma w nim miliona, to każdy chciałby go mieć. Bądźmy więc na niego gotowi. Modny portfel damski, to właśnie taki portfel. Trzymanie w ręku portfela powinno kobiecie sprawiać taką przyjemność, jakby trzymała milion dolarów. Przyjemne w dotyku są damskie portfele skórzane. Są przy tym trwałe i długo wyglądają jak nowe. Modny portfel powinien mieć kolor, który będzie pasował do aktualnej stylizacji, dlatego najlepiej wybierać kolor w jaki najczęściej się ubieramy.

portfele damskie modne

Organizacja przestrzeni wewnętrznej
 

W erze kart kredytowych, internetu, kiedy często płacimy wirtualnymi pieniędzmi portfel mógłby wydawać się niepotrzebny. Nic bardziej mylnego. Miejsce banknotów w portfelach zajęły karty kredytowe, karty stałego klienta, prawo jazdy, dowód osobisty... Modny portfel musi być na to przygotowany, bo modna kobieta potrzebuje mieć świadomość, że wszystko czego pilnie potrzebuje ma w jednym i zawsze tym samym miejscu.

 

No i na koniec trzeba dodać, że damski portfel nie może być za duży, bo starci urok kobiecości. Zgadzacie się ze mną?


Przeczytaj też, portfel skórzany, jaki wybrać? oraz klasyczna torebka listonoszka.

Zespół Brytyjka.pl
Adrianna

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem