Modna torebka damska, spódnica maxi, nowy look


Kolor zielony działa na mnie uspokajająco, dlatego jeśli mam okazję kupić jakiś ciuszek w odcieniu zieleni, długo się nie zastanawiam. Oczywiście wszystko musi być w dobrym guście i ze smakiem, nie rzucam się na wszystko co zielone, tylko dlatego, że lubię tę barwę. I właśnie z powodu mojego upodobania do koloru, który zdecydowanie przeważa na polnych łąkach, czy w lasach, zawiesiłam oko na dłuższą chwilę na zaprezentowanej w tej stylizacji plisowanej spódnicy.

No właśnie, spódnica maxi. Niestety dla mnie, już samo to słowo- maxi, wprawia mnie w melancholijny nastrój. Do mnie zupełnie nie pasują długie spódnice i choć ta jest naprawdę urokliwa, nie założyłabym jej na siebie. Dlaczego? Kiedy Bóg rozdawał wzrost, ja stałam chyba w innej kolejce. Z powodu mojego krasnoludkowego (no dobra, trochę kokietuję, ale i jednak zbyt wiele przesady w tym nie ma) wręcz wzrostu kiepsko wyglądam w spódnicach, czy w sukienkach do kostek. Jestem zdania, że maxi jest dla kobiet wysokich, o długich nogach. Skończmy jednak z tą prywatą. Zupełnie obiektywnie mówiąc, spódnica jest naprawdę ładna. Do określenia "piękna", czy "zachwycająca" brakuje mi mocniejszego, bardziej intensywnego odcienia zieleni. Jednak na plus przemawia lekki, zwiewny materiał, z którego została wykonana, idealny wręcz na letnie upały.

 

modna torebka damska

Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o moim ulubionym elemencie każdej stylizacji, czyli o torebce. Zawsze najbardziej podobały mi się duże torby, czyli te najbardziej praktyczne, do których schowam wszystko. No ale oczywiście, gdyby zależało mi tylko walorze praktycznym, mogłabym równie dobrze wybrać torbę podróżną, która też zmieści bardzo wiele. Nie o to chodzi, modna torebka damska musi być przecież także elegancka, oddająca mój charakter, ba, nawet nastrój, czemu nie. Ukazana tutaj torebka listonoszka jest właśnie takim połączeniem praktyczności z elegancją. Klasyczna czerń, która zawsze jest w modzie, przełamana jedynie przyjemnymi dla oka wstawkami w postaci suwaków i tyle, nic więcej nie trzeba.

Zapraszamy również do naszego działu  torebkami damskimi:

modne torebki damskie

 

Ciekawy wpis poradnikowy: torebka damska light blue jak również torebka damska Atmosphere

Ola
Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem