Kosmetyczki młodzieżowe dziewczynki 4PAK 26K

29,90

Towar dostępny. Wysyłka w 24h Dostawa z Polski już od 9 zł Producent:

Praktyczna i modna kosmetyczka młodzieżowa przyda się każdej dziewczynce– dzięki temu wszystkie kosmetyki, czy biżuteria będą zawsze uporządkowane w jednym miejscu. My oferujemy zestaw aż 4 kosmetyczek w 4 różnych rozmiarach, objęte jedną ceną – tak urocze i funkcjonalne kosmetyczki sprawdzą się podczas każdego wyjazdu – czy to dłuższych wakacji, czy też wypadu na weekend.


Rozmiary kosmetyczek:
Wysokość: 16 cm, Szerokość dna: 20 cm Głębokość: 7 cm
Wysokość: 13 cm Szerokość dna: 17 cm Głębokość: 5,5 cm
Wysokość: 10 cm Szerokość dna: 12 cm Głębokość: 5 cm
Wysokość: 9 cm Szerokość dna: 11 cm Głębokość: 4 cm

Doskonały wybór dla osoby ceniącej sobie elegancką galanterię. Portfel Atmosphere wykonany został ze skóry ekologicznej, znakomicie imitującej naturalną. Posiada ozdobne wstawki w kolorze złota. Część frontowa posiada wyvięcia skóry odkrywająće biały materiał.

Wnętrze portfela zostało obszyte gładkim, czarnym materiałem. Portfel zaopatrzony jest w kilka przegródek na karty i dokumenty, wizytówki. Standardowo posiada dwie przedziałki na banknoty oraz trzecią przegrodę zapinana zamkiem błyskawicznym.

Unikalnym rozwiążaniem portfela Atmosphere jest portmonetka, która znajduje się w drugiej części. Portmonetka posiada zapięcie na klasyczy kulkowyzatrzask, a wśrodku dwie przedrody na bilon. Doskonałe rozwiązanie na szybki dostęp do gotówki w razie konieczności
.

DOKŁADNE WYMIARY:
wysokość 10cm
długość 19cm
grubość 4cm


 

 

  • zwroty
  • gwarancja

Zapraszamy do dodania opinii o Kosmetyczki młodzieżowe dziewczynki 4PAK 26K

(5/5)
Wyślij