Kolejna odsłona ulubionego pleczaczka polaków


Od kilku tygodni prezentujemy Państwu jeden z produktów sezonu … prawdziwy hit popularności - plecaczek jeansowy. Model występujący w 3 wydaniach: plecak w groszki w kolorze baby blue, szary janowy plecak w stylu vintage oraz tradycyjny niebieski denim jeans. Już niedługo zestaw ten poszerzymy się o czwarty model, czyli błękitny plecak jeansowy w stokrotki.

 

plecaki jeansowe


Dla wszystkich poniższych propozycji wspólnym mianownikiem jest niezwykła lekkość stylu jaki reprezentują, pasują zarówno do starych powycieranych jeansów, szortów, czy sukienki. Lekkość plecaczków Primark, odnosi się także do ich wagi… ważą niecałe 400g, są praktycznie niewyczuwalne, no chyba że z bagażem J. Nosząc je, praktycznie nie czujemy że mamy coś na plecach. Mogą być zatem nieodłącznym towarzyszem codziennych wypadów na miasto, po zakupy, czy w plener J.. towarzyszem do którego bardzo łatwo się przywiązać.
 

plecaki jeansowe


Warto również wspomnieć, że nasze plecaki to 100% uniseks. Odnajdują się zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych jeansowych plecaków.


Zapraszamy do wpisów: torebka na wiosnę oraz plecaki które podbiły serca polek


Zespół Brytyjka.pl

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem